Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megerőszakol nő és teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megerőszakol nő és teherbe esik, kötelezhető a férfi gyerektartás fizetésére?

Figyelt kérdés

Ugye elméletileg lehetséges, hiszen ha a férfit négy végtagjánál kikötözik, és meglovagolja egy nő, akkor teherbe eshet (a férfi pedig ha az esze nem is, a szervezete kívánhatja a szexet, és így felállhat neki, a Viagráról nem is beszélve).


A kérdés elméleti jellegű, csak elgondolkoztam rajta.

Szívem szerint Politika >> Törvények, jog kategóriába írnám ki a kérdést, viszont mivel a kérdés 18+-os dologról szól, nem merem oda kiírni.


2018. szept. 23. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A mai feminista világban simán elképzelhető.
2018. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez érdekes kérdés. A nőt nyilván lecsukatod szexuális erőszakért, és akkor nem neki fizetsz, hanem a gyerek gyámjának (ha nem te vagy az értelemszerűen), mivel a gyerektartás nem a nőnek jár (csak neki fizetnéd), hanem a gyereknek. Ez hülye példa, de ez olyan mint amikor a pasit behülyíti a csaj, hogy szed tabit, aztán mégse. Ott sincs választási lehetőség, hiába "vétlen" az illető.
2018. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ehhez azt tudom hozzáfűzni, hogy ha nem fizeti a gyerektartást akkor nincs láthatási joga.
2018. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végülis a gyereknek attól te vagy az apja és a gyermek javát nézve illő lenne.
2018. szept. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Közben találtam ezt, de sajnos, nem túl jó az angol nyelvtudásom. Jól értem, hogy végül az lett az ítélet, hogy a srác fizesse a gyerektartást?

2018. dec. 8. 18:43
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Jól érted. Az ítélet szerint a csecsemő joga a pénzre felülírja a megerőszakolt kiskorú jogát b+. Szóval felnőttnél nem lenne szemernyi könyörület sem az áldozattal szemben.
2018. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másrészt meg tanú, bizonyíték nincs az erőszakra, 1 állítás vs 1 tagadás, innentől a bíró(nőn) múlik, kinek hisz.
2018. dec. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a gyerek kell, majd én felnevelem és fizessen a csaj!
2019. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!