Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kinek milyen méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kinek milyen méret kènyelmes illetve kényelmetlen? Hosszra és vastagságra is? Póztól függetlenül!

Figyelt kérdés
Mondjuk az alacsony lányoknál?! De nem alacsonyak is véleményezhetnek nyugodtan.
2018. szept. 24. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerinted az nem elég hülyeség,hogy mindég s pőcsöddel foglalkozol ahelyett hogy valami értelmes kérdést tennél fel.Nagyon unalmasak már ezek a többezerszer ismételt kérdések.
2018. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És még ennél is több ilyen lesz, ha belegebedsz is...
2018. okt. 11. 17:43
 13/15 anonim ***** válasza:
Minden csaj aki leírta a barátja méretét (18-21 cm) az vegyen el belőle 3-at, és megkapjuk a valódi méretüket.
2018. okt. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hova tartozom, az alacsonyba vagy a magasba, 169 cm vagyok, alapjáraton szűk odalent.

Az aktus elején kb 10mp-ig még enyhén feszít (ami inkább jó érzés), aztán meg még vastagabb is elférne belém, pedig elég nagy van a partneremnek. Persze nem is az a 30cm-s négereres típus. A hossza nekem pont tökéletes, szerintem 18cm körül van.

2018. okt. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 he84 ***** válasza:
A 169 cm magasság bőven nem alacsony,... 150 cm-től lefelé igen.
2018. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!