Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon igazságt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Ha most csak az ismerkesét, és a szexet nézzük akkor rohadt szerencsésnek kell lenni, hogy valaki sikeres legyen benne. Nem elég az hogy csak jól kell kinézni hanem jó személyiségnek is kell lenni hozzá. Tehát akinek csak az egyik tejesül annak nem egyszerű, aki pedig se nem néz ki jó, se nincs jó személyisége, annak szinte reménytelen. (pl. nekem:()


Szerintetek is így van? :/


2018. szept. 25. 23:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Igen sajnos az igazságtalan.. Én ezt tapasztalom 170cm-es ronda alacsony, szegény és mellette kisfarkúként. A személyiség mellékes szempont náluk a humor is. Ismerek kb 2 tucat alacsony pasit az ismeretségi körömből akik egy stand-up ost lealáznának a dumájukkal meg a humorukkal meg sem kellenek a nőknek, mert ugye selejtek a szemükben az alacsonyságuk és vagy rondaságuk miatt..
2018. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Utolsó.

Egy csomó alacsonyabb fiút látok barátnővel. És sokkal kevesebb magas fiút látok barátnővel.

Én is hiába vagyok 190 cm egy lánynak nem kellek, még rám sem néznek :/

2018. szept. 26. 10:12
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
Ebben nem akarok vitát nyitni, de nem tudom te hol élsz.. Én Bp-n járok nap mint nap és csak azt látom, hogy 155cm-es kis törpék mellett 190cm-es férfiak vannak. 1-2 alacsony törpe 170cm-es "férfi" mellett láttam nőt, de azok a férfiak jóval helyesebbek voltak mint pl én.
2018. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Én is Budapesten lakom pedig.

Hidd el nem a magasság számit!

170 cm nem alacsony, átlag magasság, emiatt ne aggódj! :)

2018. szept. 26. 10:38
 15/24 anonim ***** válasza:

Alacsonyként is lehet nőd, ha arcra, izomzatra, anyagilag meg rendben vagy.


Vagy amit a kérdező írt magasság, önmagában az sem elegendő, maximum egy fontos dolog sok másik mellett

2018. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
82%
Én arra a pasira szoktam felfigyelni, aki érdeklődik, meghallgat és később emlékszik, mit meséltem, reflektál.
2018. szept. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Fontos, hogy a nőknél nem azt kell nézni mit mondanak milyen pasi kell nekik, hanem azt kell nézni végül milyen pasikkal mennek el szexelni
2018. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A külső semmit sem számít, ha az illető egy tuskó, vagy képtelen egy összefüggő mondatot kitalálni.

Sem a szerencse, sem a sors hibáját nem kell itt keresni.

Fejleszteni kell a szókincset, beszélgetni kell idegenekkel, próbálkozni.

Az a pasas, aki az élet igazságtalanságával takarózik, számomra nem férfi.

Egy férfi harcol, akár saját magával is, hogy elérje a céljait.

Aki inkább otthon picsog, és okolja az életet a sikertelenségei miatt, az egy lúzer.

2018. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 he84 ***** válasza:
A 170 cm nem alacsony, hanem átlagos. A 150 cm alatt alacsony, a 180 cm-től felfelé meg már magas. Nem kell minden ilyesmiből problémát gyártani. Nekem a túl magas férfiak kicsit ijesztőek, de elfogadom őket.
2018. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
16%

19


Budapesten élve és/vagy a fiatal korosztályok között más a magasság elvárás már.


Egyrészt tényleg igaz, hogy a mostani fiatalok átlagban magasabbak, mint a 20 vagy 50 évvel ezelőtti fiatalok. 180 cm inkább az alapelvárás már, nem valami hű de nagy magasság. Egy férfi a 170-180-as mezőnyben papíron lehet átlagosnak számít, a valóságban alacsonykának gondolják a csajok.

2018. szept. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!