Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon igazságt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Ha most csak az ismerkesét, és a szexet nézzük akkor rohadt szerencsésnek kell lenni, hogy valaki sikeres legyen benne. Nem elég az hogy csak jól kell kinézni hanem jó személyiségnek is kell lenni hozzá. Tehát akinek csak az egyik tejesül annak nem egyszerű, aki pedig se nem néz ki jó, se nincs jó személyisége, annak szinte reménytelen. (pl. nekem:()


Szerintetek is így van? :/


2018. szept. 25. 23:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%
A 170cm bőven alacsony mivel a Mo-i átlag is 177cm. Igen láttam alacsony pasikat nővel, de azok mind jóval helyesebbek voltak mint én. Mások véleménye által írom, hogy valóban ronda vagyok amellett, hogy alacsony és kisfarkú is. Ez aztán a baromi nagy igazságosság!
2018. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Foltos a foltoshoz, csíkos a csíkoshoz! (Tarzan, ha jól emlékszem) Egy szerencsétlen, béna férfi mellett hogy nézne ki egy modell?
2018. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 he84 ***** válasza:
52%
Hát 20-as válaszoló, eléggé szomorú ha bizonyos nők 180 cm és afeletti férfiakat várnak el. Ez nem így megy, mindenki olyan magas lesz mint amilyen, nem tehet róla. Ám nem minden nő vár el ilyeneket (én se várom el), ne általánosíts. Aki elvárja ezt, az egy felszínes, kényes nő sajnos.
2018. szept. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
65%
Miért ne lehetnének valakinek zsánerei, amikor tudja magáról hogy neki inkább a magas/alacsony/szőke/barna/izmos/vékony/stb tetszik általában?
2018. szept. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!