Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexeltünk a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexeltünk a barátommal, és azóta fáj, de belül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Többször csináltunk ilyet előtte és soha semmi baj nem volt, de most új pózban próbáltuk, ráültem, és nem föl-le, hanem előre hátra mozogtam rajta. Amikor abbahagytuk és kivette nagyon elkezdett fájni a hasam belül, amikor ki tudtam nyomni magamból ami bekerült, az picit véres volt. Azóta alig javult, pedig már 4 napja. Lehet komoly sérülésem?

2018. szept. 26. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Vérzés van-e azóta?
2018. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egyszer kellett volna nagy dolgot csinálnom, de nem tudtam, mert fáj nyomni. Azóta még nem próbáltam. Simán vérzés az nincs, legalábbis nem látom külsőleg.
2018. szept. 26. 11:53
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

4 napja már székleted sem volt azóta. Na ez is baj.

Egyél kis paraffint rá. Az nem hashajtó, csak székletkönnyítő.

De tudom, hogy ciki ezzel orvoshoz menni, de ha nem javul, menni kellene.

Szerintem egy-két nap, és kipihened, de az sem kizárt csináltatok egy faxa kis sérülést, aranyeret, bármit.

És magában az alhasadban, kismedencében érzel-e feszülést. Szédülsz/gyengébb vagy-e?

2018. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, az alhasban. Gyengeséget nem érzek, kicsit meg vagyok fázva, inkább azzal kapcsolatos tüneteim vannak. Kénytelen leszek orvoshoz menni ha nem múlik, csak reménykedtem, hátha. Köszi a normális válaszokat!
2018. szept. 26. 11:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Inkább szúró fájdalom. Néhány másodpercenként így erősebben belenyilall. Néha jobb, néha rosszabb.
2018. szept. 26. 11:58
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Az már baj, hogy úgymond nem a feneked, és nem a bélszakaszodnál fáj, vagy a nyílásod. Ugyanis magában a bélben nincs érzőideg. Az hogy feszít, még nagyobb gond.

Szóval szerintem ezzel még ma menj orvoshoz, kell hasi UH, rtg akár, laborok, passzázskövetés akár.

2018. szept. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Jó, azért én aláírom, hogy hasi sebészeten dolgozom, tehát ha nekem ilyen tüneteket mondanak, már erre/arra gondolok, de megint ezekkel a panaszokkal egy urológus másra gyanakszik. Kicsit tudod, nem a betegség válassza a gyógyítót, hanem a gyógyító a betegséget.

De inkább nézesd meg, míg mielőtt itt pár nagy análpajti akik már borosüveggel hatolnak be magukkal, ledegradálják a bajod.

Közbe meg...le se írom h kb mikeket csinálhattál magadnak, amikkel így napokig, enyhe tünetekkel el lehet lenni...mert itt fordulsz le a székről

2018. szept. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2018. szept. 26. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:
93%

Mindenképp menj orvoshoz. Nem ciki, vannak fucsább esetek.

Van akinek villanykörtét szedtek ki a seggéből, a másiknak meg csapágyat vágtak le a farkáról a szájsebészeten.

No para. az egészség a legfontosabb és máskor gondold meg hogy a testnyílásaidat rendeletetésszerűen használd.

2018. szept. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Irány egy sebész, vagy proktológus...
2018. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!