Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az élet most pisztolyt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az élet most pisztolyt tartana a fejedhez és a 2 közül kellene dönteni akkor mit választanál: 170-es magasság 18/5-ös pénisszel vagy 185-ös magasság 13/3,5-ös pénisszel?

Figyelt kérdés
A kérdés szigorúan elméleti jellegű, muszáj a kettő közül az egyiket választani. Aki nem akar az légyszi görgessen tovább. A két személy egyébként izomtömeg arányra (egyik sem cingár vagy kövér), személyiségre tök ugyanolyan. Csajok is írjanak nyugodtan, hogy melyik pasit választanák. Így viszont kérnék egy kor/nem kettőst is. Illetve egy rövid indoklást. Köszi.

2018. szept. 27. 21:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
76%

Én a magasabbal jönnék össze. Nincs semmi baj a 13 cm-s pénisszel,12-15 az átlag.

A 18 tuti fájna.

2018. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Alacsony nőként én a 170 magas pasikhoz vonzódom alapból, viszont szeretem, ha lent méretes, így az első verzió tökéletes. A második pasi túl magas lenne hozzám és a farkából sem éreznék semmit.
2018. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

#30: "Mostanit választom inkább, a 183/18/5 ."


Sejtettem, hogy lesz olyan gyökér egoista, hencegő nagyfarkú, aki nem fog normálisan válaszolni a kérdésemre és itt fogja verni a mellét. Csak azért azt se felejtsd el, hogy a nagy dorongodat a sírodban már nem fogod tudni használni, mert semmivé porlik az is, mint a tested többi része.

2018. szept. 28. 22:28
 34/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, ilyen személyiséggel semekkora pasi nem kéne, fúj.

1. Attól hogy nagy, még nem biztos hogy bármiféle orgazmust tudsz varázsolni.

2. Egy cuki lány egyáltalán nem biztos, hogy el fogja pletykálni a barátnőinek.

3. A barátnői egyáltalán nem biztos hogy ribik.

stb.

Emberileg gyúrjál magadon, hátha akkor szóba áll veled valaki.

2018. szept. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Kérdező,menj el pszichológushoz. Komolyan mondom,majd kikúrál téged ebből a felesleges önutálatbol és hátha összeszeded magad. Ezzel a személyiséggel semmi esélyed.
2018. szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

XDDDdDDD

Úgy imádom a sok manletet

Ha egy csaj aztmondja hogy az alacsony srácok bénák akkor ezerrel nyomjátok a piros kezet

Bezzeg ha aztmondja a csaj hogy "taszítanak a magas emberek" akkor az instant 80%ban hasznos XDDDD

Nyugi srácok, nem sok csaj gondolja így

2018. okt. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!