Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elofordul hogy a csajban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordul hogy a csajban egy idő után nem olyan kemény a farkam szex közben, ez mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok, sportolok, nem cigizek, egészségesen táplálkozom.

Ha pl magamnak csinálom akkor hamar feláll teljes keménységűre. Viszont van időnként hogy a csajban nem nagyon kemény szex közben, kissé lelankad, viszont aztán magamnak elég gyorsan be tudom keményíteni...

Ez amiatt lehet, hogy nem vagy túl felizgulva, vagy lehet hogy a sok recskazashoz vagyok szokva? :D köszi az értelmes válaszokat előre is.



2018. szept. 28. 12:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Amikor megismertem azt a nőt aki szinte a fejemből ugrott ki :), úgy értem egy az egyben az volt akire mindig is piszkosul vágytam, hát vele gyakran előfordult ez közöttünk. Előtte meg sose. Azt képzeld el, hogy sokszor elég volt ha ránéztem és kész is voltam, aztán újratölt és benne fél hat. Aztán lassan rájöttem, hogy a korai magömlést blokkoltam így fejben. Volt közöttünk emiatt néha feszkó, ő nem volt túl türelmes típus. De amikor ez tiszta lett és sikerült ezt kikapcsolni magamban idővel minden oké lett. Szóval ez is benne van. Ha amúgy a csaj egy istennő neked és 200 a pumpád ha dorombol, engedd hadd menjen aminek kell, aztán idővel oké lesz.
2018. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!