Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkúakhoz szólnék! Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkúakhoz szólnék! Csak engem tölt el depresszióval, amikor felnézek ebbe a kategóriába vagy általánosságban a szexre gondolok és rájövök, hogy kevés vagyok a csajokhoz?

Figyelt kérdés
15/3,8 a méretem (kerületre 11,5) és soha egy barátnőm se élvezte. Mindegyik szakított a vékonyságom miatt. Rendszeresen olvasok itt méretekről szóló kommenteket. Csajok nyugtatgatják a kisfarkúakat, hogy a vastagság a lényeg, nem a hossz (köszi, sokkal jobban ki vagyunk ezzel segítve). Vagy olyanokat írnak, hogy 17/4,5 minimum amit élveznek ill. a +18 centit is nagyon jól meg lehet szokni. A mai traumát az okozta, amikor feljöttem ide olvasgatni, hogy egy pasi írta, hogy ELERNYEDTEN 12 cm a farka kerülete (nagyobb, mint nekem erektáltan!) és állva pedig 16 a kerülete és mégis vékonynak érzi. Lányoktól is rendszeresen hallom, hogy a nagyobb és vastag az élvezetes és meg is kapják, mert van kínálat bőven. A sorozatos csalódások és ilyen vélemények hatására már évek óta nem ismerkedek és már szinte krónikus depresszióm van a péniszméretem miatt. Állandóan ez jár a fejemben, akár az egyetemen, akár bárhol máshol és ezért nem is tudok normálisan a dolgaimra koncentrálni. Sokszor dühkitöréseim is vannak emiatt a szüleim felé.

2018. szept. 29. 20:27
1 2 3
 11/29 Katesz01 ***** válasza:
57%

lànykènt mondom hogy a hosszusàg nem szàmit, akinek nagyon hosszu (+20) annak ugy sem megy bele az egèsz. Voltam rovid farku fiukkal is, ha ugyesen bàntak vele akkor èlveztem. Tènyleg az szàmit jobbam hogy hogyan hasznàlod.


A vastagsàg az màr fontosabb, azèrt egy tàgito èrzèsnek mindig kell lennie. Lehet tolem akàr 14cm-nòl kisebb is, de a nagyon vèkonyt nem szeretem.

2018. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%
Te már legalább az ötödik vagy aki ilyen méret miatt kesereg. Ez egyáltalán nem kicsi, főleg nem vékony. Az, hogy milyen mérettel dicsekednek egyesek, az ne érdekeljen. Az meg, hogy a csajok emiatt szakítottak? Nem a tied kicsi, az övék volt nagy!
2018. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
82%

#3 vagyok - milyen ellentmondás van ebbe te segg? Akármit csinálsz, a vastagabb farok jobb, még ha kisírod az agyvelődet a szemeden keresztül, akkor is! Jó, ha van bennünk valami, főleg egy olyan nőnek, aki az oráltól nem tud elmenni, mint én... élvezem, de nem megyek el tőle, és ugyanez van az ujjazással is. Pedig az csak két ujj, sőt, az elején csak egy ujjal kérem, mert szűk vagyok. Hangsúlyozom: csak két ujj, mégis élvezem.


Mindenkibe belekötsz aki segíteni akar. Most szerinted ezzel jobban leszel? Ettől vastagabb lesz a farkad, ha itt sírsz, mint egy kislány? Basszus tegyél valamit! Ismerkedj, nyalással, ujjakkal repítsd el a nőt a fellegekig! Ezért kéne a depresszióból kilépned te szerencsétlen, hogy meglásd, hiába van vékony cerkád, vannak más alternatívák!


De tudod mit? Te inkább ne is ismerkedj, a nődet is depresszióba üldöznéd egy idő után...

2018. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%

#8as vagyok.

Szivem te az a kategória vagy aki siránkozik hogy sosem lesz barátnője mert kicsi a pö. cse, aztán amikor nő elmondja hogy mi a fontos, akkor te mégis okosabb vagy holott lósz@ rt se tudsz.

Egyrészt nem én hanem ő mérte le előttem még régebben amikor azon röhögtünk hogy mindenki a mérettel jön és megkérdeztem hogy neki amúgy mekkora, és mondta hogy fingja sincs mert sosem mérte. Akkor történt.

2 nekem is van egy kb 18 centis análvibrátorom (mert az vékonyabb mint a vaginális) de baromira nem dugom be tövig mert tudod kell pár centi ahhoz hogy rá tudj fogni, vagy csak becuppan mivel az nincs rögzítve semmihez.

3 igenis a legtöbb nő el tud menni csak csiklóizgatással 0 hüvelyi vagy anál izgatással amíg nagyon kevés nő képes tisztán hüvelyi orgazmusra

4 ha szerinted egy nőt orgazmusra lehet jutattni egyetlen kb 10 centi hosszú 2 centi széles ujjal akkor minek is kéne a szexhez 18 centis farok minimum?

5 igen valóban vannak hölgyek akiknek te kicsi leszel. Vannak akiknek még a 18 is alsó határ. Az ostoba közhiedelemmel ellentétbe nem azért mert szét vannak b@ szva hanem mert így születtek. Ugyanis a mi hüvelyhosszunk szélességünk és g pontunk helye is pont ugyan olyan változatos, mint a ti pö. csötök. De ez olyan mintha én azon lovagolnék hogy jajj inkább leszbi leszek mert nekem rövid a hüvelyem mégis minden exem 18+os volt és csak félig tudták bedugni és ezért dobtak brühühü.

Nem hogy inkább odafigyelnétek egy nőre ha végre sikerül egyet meghódítani és kényeztetnétek az egész testét kezetekkel szátokkal, mert a szex pont nem arrol szol hogy nagy farok és be ki be ki. Csak nem tudom mire ilyen nagy az egótok (tisztelet a kivételnek) hogy jobban tudjátok 3 elveszett próbálkozás után hogy mire vágyik egy nő, mint egy tényleges tapasztalt nő :D mintha én arról vitatkoznék egy pasival hogy a legélvezetesebb a szop. ás(mármint kapni)

2018. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

4


Jaja, de hát leírtam konkrétan az okokat is, hogy mi miatt vannak problémák a fejemben.

2018. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
81%

14 mindent elmondott.


De siránkozni könnyebb, mint cselekedni, mert abba energiát kell belefektetni.


De amúgy kérdező képzeld, nekem nincs otthon vibrátorom, se dildóm. Én nagyon egyszerű vagyok maszturbálás szempontjából: csak az ujjaimat használom, csak csiklóizgatással érem el az orgazmust. Szóval én is tudok magamnak orgazmust okozni, pedig nincs 20 centis farkam :D mondanám, hogy éljen benned a remény, de te nem akarod, hogy éljen benned, így inkább hagyjuk.

2018. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
44%

Nem normális, ha komoly depressziód és öngyilkos gondolataid vannak. Akármi is az oka. Keress fel egy szakembert, mert neked sem jó folyamatosan szenvedni, és a környezetedet is bántod vele.


A barátnőid nem a méreted miatt nem élvezték, ebben 100%-ig biztos vagyok. Ahogy az előzőnek, nekem sem volt soha dildóm, vibrátorom, csiklóizgatóm, stb. Csodálatos intenzív, többszörös orgazmust tudok okozni magamnak egy ujjammal is. Bevallom, nekem könnyű, mert érzem, hogy pontosan mit csinálok. Egy férfinak tovább tart megtanulni, hogy pontosan hogy esik jól. Oda kell figyelnie a visszajelzéseimre, kitartónak lenni, folyamatosan korrigálni. Időt és energiát kell belefektetni, mert ha csak ki-be rángatja, az nem kellemes. Semmilyen mérettel nem az.


Nem állítom, hogy egyetlen nőnek sem számít a méret, de a többségnél nem ez a fő szempont. Különösen komoly kapcsolatban mindegy. Valószínűleg téged jobban zavar, mint az összes nőt együttvéve, akikkel valaha lefekszel.

Változtatni nem tudsz rajta, de a hozzáállásodon igen. A kis farok egyáltalán nem ok arra, hogy ne lehessen normális kapcsolatod és jó szexuális életed. Viszont egy jó kifogás lehet, ha lusta vagy változtatni.

Ha keresnél egy jó pszichológust, és ki tudnál lépni ebből az önmarcangoló állapotból, sokkal könnyebben menne a párkeresés. Attól, hogy azonnal elutasítasz minden véleményt ami eltér a tiedtől, még nem lesz igazad. Bocsi, de nem a méreted a hibás. A fejedben van a gond, és csak te tudsz változtatni rajta.

2018. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
70%

Az alapkereted ami betegesen szélsőséges.

Te megfelelni akarsz a nőknek,nem pedig élvezkedni a testükön.

Utóbbihoz nem értem miért kellene vastag farok?

Ha ilyen szinten erős megfelelési kényszer munkálkodik benned,akkor lófarokkal is hasonló problémád lenne,mert akkor meg azt találnád ki,hogy nem vagy jóképű,csóró vagy,törpe vagy,csontváz vagy,aszociális vagy stb baromságok,amik mind-mind okot tudnak adni arra,hogy elkerüld a testi és lelki intimitást.

2018. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem a vastagság számít! 23/f...

Volt egy partnerem, elmondta a barátnőjének, hogy milyen vastag farkam van. Majd egy buliba talalkoztunk és dugni akart velem, mert tudta, hogy vastag. Jelenlegi barátnőm se a hosszával van elfoglalva, hanem a vastagsággal. Szerintem sok itt a tudatlan csaj aki csak a centivel van elfoglalva! Azt se tudják miről beszélnek csak számokat látnak!

De ha a centikről beszélünk... van egy kis farkú baràtom és sikítanak a csajok tőle. Na? Tudatlanok méregetnek meg centizgetnek... :-D

2018. szept. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Keres kínai nőt, vagy vmi hasonlót, és akkor nem erre aproblémára koncentrálsz.
2018. szept. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!