Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkúakhoz szólnék! Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkúakhoz szólnék! Csak engem tölt el depresszióval, amikor felnézek ebbe a kategóriába vagy általánosságban a szexre gondolok és rájövök, hogy kevés vagyok a csajokhoz?

Figyelt kérdés
15/3,8 a méretem (kerületre 11,5) és soha egy barátnőm se élvezte. Mindegyik szakított a vékonyságom miatt. Rendszeresen olvasok itt méretekről szóló kommenteket. Csajok nyugtatgatják a kisfarkúakat, hogy a vastagság a lényeg, nem a hossz (köszi, sokkal jobban ki vagyunk ezzel segítve). Vagy olyanokat írnak, hogy 17/4,5 minimum amit élveznek ill. a +18 centit is nagyon jól meg lehet szokni. A mai traumát az okozta, amikor feljöttem ide olvasgatni, hogy egy pasi írta, hogy ELERNYEDTEN 12 cm a farka kerülete (nagyobb, mint nekem erektáltan!) és állva pedig 16 a kerülete és mégis vékonynak érzi. Lányoktól is rendszeresen hallom, hogy a nagyobb és vastag az élvezetes és meg is kapják, mert van kínálat bőven. A sorozatos csalódások és ilyen vélemények hatására már évek óta nem ismerkedek és már szinte krónikus depresszióm van a péniszméretem miatt. Állandóan ez jár a fejemben, akár az egyetemen, akár bárhol máshol és ezért nem is tudok normálisan a dolgaimra koncentrálni. Sokszor dühkitöréseim is vannak emiatt a szüleim felé.

2018. szept. 29. 20:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Attól hogy valakinek 22 vagy netán 25cm a farka az még nem jelenti azt hogy jó vele a sex az enyém 18cm és a vastagsága 16cm amit nem hisznek el de volt olyan csaj aki bele sem mert ülni mert félt tőle meg volt olyan aki azt mondta kicsi és mégsem mentem a falnak tőle nekem így jó 37/F
2018. szept. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
#21 kockaf@ sz 😂😂😂😂😂
2018. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
11%
Hidd el tesó van még lejjebb nálad is 12_3,5cm, szinte mikropénisz kategória. Az én esetem a következő, nem volt 3 hónapnál hosszabb kapcsolatom a vékony és kicsi méretem miatt, 2 nő komkrétan megmondta, a maradék többi 10 nem de mivel én sem éreztem semmit sem belőlük, tehát ők sem belőlem, ezért bizonyára emiatt dobtak. Ne higgy nekik, hogy az ujjad meg a nyalással kompenzálás segít, hisz csak szánalmassá teszed magad a szemükben. Ha kompenzálnod kell, akkor már alapból kevesebb vagy mint az átlag pasi és ez egyik szemében sem vonzó.. Engedd el te is ezt a témát. Amúgy én pl ronda,alacsony (170cm) és már öreg (32) is vagyok szóval nem kell aggódnom, hogy netán megtetszenék valamelyiknek, hisz MINDIG a nő választ ezt ne felejtsd el, tehát hiába próbálkozol kitartóan ha nem jössz be nekik ez nem számít a egy fikarcnyit sem...
2018. szept. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Minden kispenuszű depressziós és komplexusos. Én is. Ez miatt teljesen tönkre ment az életem már tinédzser koromtól.
2018. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%

#23 sajnos meg kell hogy cafoljalak. A csajozás és talán a szex se a mereten múlik. Nekem 15/4,5-5 ami picit nagyobb mint a tied és nemhogy 12 de meg egy csajom se volt soha.ja és 182 cm magas , fiatalon viszonylag tűrhető kinézettel. Most 35 éves vagyok és szűz!


Szerinted akkor a mereten múlik???

Nem! Ez csak a kisugárzáson múlik . A többi csak agybaj.

Beteg kis pocsu férfiként azt kell mondanom hogy ti sokkal betegebbek vagytok. 12 csajom akkor se lesz ha fizetek érte. Szóval kicsit szálljatok magatokba és gondolkodjátok el millyen hülyeségeket irkaltok!!!!

2018. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
86%
hát utolsó:)..ez most kb olyan volt,hogy álltok a sza-rtengerben a kérdezővel,mind a ketten vállig elmerülve benne,a kérdező kiabál,hogy segítség,te meg átszólsz neki,hogy-nyugi,szerintem ez tök jó meleg.-
2018. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
ma 19:22 A mondandód már itt irreleváns " 15/4,5cm.. Nekem 12/3,5cm.. Szerinted?? Az, hogy szűz vagy meg a te bajod, ln voltam már 5 prostival (nem egyszerre :)) meg 7 nővel, gyakorlatilag semmit sem éreztem belőlük.. Szerinted jó érzés? Annyi eszed nincs, hogy legalább elmennél prostizni, mert legalább te valamit éreznél is, hisz a méreted átlagos jó méret
2018. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
37%

#27 szerinted melyik a jobb 12 csajjal szexelni vagy soha nem szexelni?


De a lényege a mondanivalomnak hogy a csajozas nem méret függő .

2018. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Scav ***** válasza:

#23 " Ne higgy nekik, hogy az ujjad meg a nyalással kompenzálás segít, hisz csak szánalmassá teszed magad a szemükben"


Hát, ezek eleve előfordulnak az előjáték során, max így is fejezi be a csajt.

2018. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!