Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlag farok méret statiszti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlag farok méret statisztikákat tényleg csak kitalálják?

Figyelt kérdés
Azt mondjak hogy az egészséges fiatal férfiaknak 16-17 cm a valós átlagméret. És csak a selejteknek nyomatja a média a 13 cm és átlag szöveget ! Hogy ne legyen annyi elmebeteg , agresszív vagy öngyilkos hajlamú személy miután ráébrednek hogy ok kevesebbet érnek mint akármelyik másik férfi ismerősei.
2018. szept. 30. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz lenne ha 2-3 centi minusszal egy férfi kevesebbet érne az életben vagy egy kapcsolatban mint a másik. Nekem 6 partneremből 5 14 cm körüli volt, egy volt akinek 19 volt ami nekem már kellemetlen volt. A női hüvely sem egyforma nem fér el mindenkibe a 18+os farok, mig van akinek az is kicsi. Idővel minden zsák megtalálja a foltját.
2018. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen bemondásos statisztikáknál mindenki hazudik a méretéről (amúgy is, nem csak a statisztikánál).

Szóval amíg nem csinálnak olyat hogy behívják az összes férfit az orvosi rendelőkbe és ott megmérik nekik, addig nem lehet pontosan megmondani mennyi az átlag.

2018. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Valóban, ezek a statisztikák tényleg nem valósak. De nem azért, hogy ne legyen sok öngyilkos hajlamú vagy elborult agyú személy, mint a South Park TSI részében (érdemes megnézni). Hiszen ez eleve fals indok lenne, ugyanis az átlag mindig azt jelenti, hogy a legtöbb pasinak ekörül van a mérete. Akkor meg mindegy lenne, ha 14 vagy 17 lenne az átlag, ugyanannyi arányban lennének elégedetlenek csak az átlag lenne változó. A valós indok inkább az, hogy ezek a mérések nagyon kis minta alapján és nem reprezentatív módon (nem fiatal egészséges férfiak, hanem tök vegyes perverz alanyok, akik önként belementek ilyen mérésbe) lettek elvégezve nem éppen hiteles körülmények között. Az urológusok nem fogják felállíttatni a pasik szerszámát egy felsz**ó lánnyal, hogy reprezentatív legyen, hanem a klasszikus nyújtással megtippelik. Ez úgy működik, hogy az ernyedt péniszt annyira megnyújtják, amennyire engedi és ezt lemérik. Általában ez korrelál a valós péniszmérettel, de sokaknál az erekció jóval nagyobb mértékű, így abszolút nem hiteles a nyújtásos módszer. És mindebből statisztikai átlagot vezetnek le, ami mondanom sem kell mennyire mérvadó a sok +40 éves aberrált jelentkező adatából kiindulva. A fiatal férfiaknak viszont nincs szükségük ilyen méricskélésekre és nem olyan idióták, mert ők használják a saját szerszámukat és nem agyalnak azon, hogy most 17/4.5 vagy 18/5 a méretük. Előbbi mondat alapján pedig gondolom sejted, hogy az átlagméret valóban inkább ilyen 16-18 körül van 14-16 cm-es kerülettel, ami olyan 4,5-5 cm-es vastagságnak felel meg. Én alapból genetikailag selejt vagyok (170 cm magas, huszonévesen 51 kg, 39-es láb, látásproblémák, tartósan alacsony libidó stb), de fura módon még nekem is 15-16 cm a hossza (igaz nagyon vékony is a 11,5 cm-es kerületével), ami a teóriák szerint hosszra átlag feletti. Na akkor sejtheted, hogy mennyire hitelesek ezek a 13-14 cm-es átlagméretekről szóló cikkek.
2018. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Hozzátéve, ezért sem véletlen, hogy a 16-18 centis pasik sem elégedettek a méretükkel. Ha nem ez lenne az átlag, akkor pl. a hasonló méretekkel rendelkező haverjaimat sem koptatta volna le már több csaj a mérete miatt. Nekem még akkora sincs, szóval nem is meglepő, hogy nem volt még olyan lány, akinek orgazmusa lett volna tőlem és azt mondta volna, hogy nagyon jó. Az sem véletlen, hogy - köszönhetően a sok év sportmúltamnak és azzal járó zuhanyozásoknak - testközelből láthattam, hogy rengeteg fiatal csapattárs ismerősömnek ernyedten is simán volt majdnem akkora, mint nekem erektáltan (15), ami ellentmond a 13-15 cm-es átlagoknak.
2018. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. szerintem meg pont hogy 13-14 cm az átlag eddig minden pasimnak ekkora volt. És az első válaszoló is hasonló adatot írt, ez nem lehet véletlen.
2018. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Akkor nem tudom, ti milyen pasikkal ismerkedtetek, de nekem rengeteg lány ismerősöm van, a szexhez hasonló tabu témékról is szoktunk beszélgetni (nagyon jól megértjük egymást és nem vagyunk szendék/félszegek), de szinte mindannyian egyetértettek abban, hogy az átlag inkább olyan 15-17 körül lehet figyelembe véve, hogy a sportosabb, jobb adottságú pasiknál (10-ből kb. 2) a +18 teljesen megszokott méret, míg van egy szűk réteg, akinek 15 alatt van. Azt pedig ugye már feljebb írtam, hogy a sportmúltamból adódóan nekem is vannak reprezentatív tapasztalataim.
2018. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van vagy 100 barátnőm a legtöbbnek csak 13-15 cm méretű pasiaik voltak, meg 1-2 17-18 cm-s. 19 cm és efellett nem volt egysem.
2018. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt meg nagyon kétlem hogy te ránézésre cm-re pontosan megmondod mekkora a pasinak, szóval ez nem jelent semmit.
2018. szept. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!