Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszítsem el a szüzességem, ha mizantróp vagyok?

Figyelt kérdés
22 vagyok (hamarosan 23 leszek), és még szűz. Szeretném elveszíteni, mivel kívancsi vagyok rá, hogy milyen a szex (és ciki is ennyi idősen még érintetlennek lenni), de nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá, mivel mizantróp vagyok. Sosem volt kapcsolatom, sosem csókolóztam, nem végeztem önkielégtést, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy mi a szexuális irányultságom. Tud valaki valami bevállt receptet a szüzesség elvesztésére?

2018. szept. 30. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Én is utálom az embereket, ehhez képest már 7 éves koromban el kezdtem masztizni, pedig még azt se tudtam, mi az. És én is nő vagyok. Más emberek utálata nem függ össze a szexualitás megélésével, főképp az önkielégítéssel. Sőt, ha annyira utálsz másokat, magaddal kéne játszanod egész nap.
2018. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Roppant egyszerű!Keress egy felajzott kankutyát...vagy inkább magadhoz hasonlókat,hátha csinálhatsz vele egy "született gyilkosok" féle ámokfutást.Black metal bulikat tudom javasolni kezdetnek a keresgéléshez.
2018. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

érintésfóbiához társul ez a mizantrópia?

nekem volt szexuális kapcsolatom és párkapcsolatom is. nálam van egyfajta viszolygás az emberektől és az érintésektől is. ha nálad is, akkor külső nyomás hatására(mint ahogy én is tettem) nem ajánlom, mert rossz élményként fogod megélni.

ha nincs ilyesmi parád, akkor javaslom előtte igyál kicsit. ne légy atomrészeg, de legyen benned pia, úgy menni fog és talán legyőzöd kis időre.

de ha csak mert mondják, hogy KÉNE szexelj, akkor inkább ne, mert tényleg nagyon rossz élmény lesz!

2018. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!