Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az elmúlt 4 hónapban kétszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt 4 hónapban kétszer szexeltünk. Miért ennyire kicsi a libidóm?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt, eleinte heti 2 szex megvolt, mostanában semmi kedvem hozzá. Emellett még rendszeresen maszturbáltam is. Mostanában viszont van hogy 1-2 hónapig nem szeretkezünk barátommal.

Amikor van az jó, ha mondok neki valamit akkor alkalmazkodik hozzám, igyekszik hogy nekem is nagyon jó legyen. Magamnak is maximum havonta egyszer csinálom, akkor is unalomból.

Nem tudom miért alakult ez így, van hogy ő fáradt, sokszor én, de igazából nem változott semmi mostanában gyökeresen az életemben,hogy arra fogjam. Nyilván ér stressz, mindketten dolgozunk és tanulunk a nap végére elfáradunk. Fogamzásgátlót egy éve szedek, akkor sokat csökkent a libidóm, de utána újból javult a helyzet. De ez már engem is zavar, most már félek,hogy erre megy rá a kapcsolatunk, ami egyébként teljesen rendben van. Csók, puszi, ölelések minden nap vannak, egyedül a szex az ami nem megy, főleg nekem nem. Neki sincs nagy igénye, de heti egyet tudom hogy szeretne, de fél kezdeményezni mert sokszor elutasítottam.

Mi lehet a megoldás?

Nem kívánok mást sem,nekem külsőre is tökéletes,úgyhogy szerintem nem ez a baj.

Mit csináljak,hogy rá tudjam vetni magam?



2018. okt. 3. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikből áll össze az étrended?

A fogamzásgátló nem tette tönkre a hormonháztartásod?

Mozogsz eleget?

Rengeteg dolog visszavetheti a libidót. Gondold át, és érdemes lenne egy alapos kivizsgálás. Akár még egy komoly betegség előjele is lehet.

2018. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
elutasitottad? majd elhagy.jogossan.
2018. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

#2

Kussolj már.

2018. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd abba a fogamzásgátlót. Ha ennyire kevés a szex akkor semmi értelme, gumizzatok.

Fuss, a redszeres mozgás javítja a vérkeringést és ez jó hatással van mindenre.

Szedjél Ginzenget (royal jeley) rendszeresen. Szedj vitaminokat. Növeli a nemi vágyat.

Mozduljatok ki otthonról, menjetek ki a természetbe.

2018. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én már megszoktam, hogy kb. 2-3 havonta egyszer lefekszümk az asszonnyal, mert így jön meg az ihlete neki is és nekem is, majd a barátod is megszokja, ha szeret. Amúgy kézzel megoldom magamnak.
2018. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Williamspear ***** válasza:

A sok gyógyfüves és életmód tanács mellé adnék még egy-két jó tanácsot...


A szexualitás a fejben dől el!


Természetesen alapvetően szükséges, hogy legalább kipihent legyetek, s ne dög fáradtan próbáljatok egymásnak esni!


Hogy is dől el fejben ez az egész folyamat? Hogy alakul ki a vágyakozás?


Aránylag egyszerű! A nő szexuális étvágya alapvetően az érzelmi stimulálás, majd a testi stimulálás során alakul ki. Míg a férfi általában a vizualitással stimulálható.


Melyek azok a technikák, amelyek segítenek?


Nő (lelki stimuláció):

- gyöngéd szavak

- dicséret, főképpen teste szépségéről


Nő (testi stimuláció):

- gyengéd simogatás, a nő testén 32 ponton lehet elérni a vágyának fokozását

- testének gyöngéd, de vágyközlő érintése, fogása (pl. ha hátulról átölel és finoman megmasszírozza a cicidet vagy megfogja a fenekedet s magához szorít)


A férfiét most nem részletezném...


Vigyetek bele sok játékosságot, helyzetteremtést:

- sokhabos kádfürdő

- olajos masszás

- sejtetős ruha vagy lenge fehérnemű (nő)

- letámadós helyzetteremtés (férfi)


Sorolhatnám! Keress utána a neten, sok jó ötlet van nőknek és férfiaknak egyaránt! :)


Az alapvető kérdés az, hogy valóban fokozni szeretnéd a libidódat vagy csak sajnálkozol az állapotán?! (Boccs..)

2018. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet a fogamzásgátló is, ennyire kevés szex miatt nem is érdemes talán szedned(?), a másik dolog ami eszembe jutott, hogy a szexről is, hidd el, le lehet szokni, ugyanúgy mint a fogmosásról😀, de vissza is lehet...
2018. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
-Probalj fel valaki mast. Gyanitom, kolcsonosen indukaljatok egymas passzivitasat, ideje kilepni a komfortzonabol, irany jatszani, versenyezni, akar csalni is er, elvezni mindazt, amit csak lehet. (ha ugyes vagy, azt is amit nem)
2018. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!