Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az 5. hétben vagyok feszült a...

Alexandra084 kérdése:

Az 5. hétben vagyok feszült a cicim volt kicsi hányingerem, de két napja ez mind elmúlt . Ez baj? Lehet elveszítem a babát?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo kerdes...remeljuk nem!
2015. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem utal vetélésre, nyugodj meg. Nem ritka, hogy valaki napokig jobban van, majd megint rosszul lesz, vagy semmi tünet végig, vagy a terhességet mindenféle nyavalya végigkíséri... Nyugi, ez nem jel semmiképpen, ha vérzés, erős görcs, nagy alhasi fájdalmaid vannak, akkor kell orvoshoz futni, azonnal!
2015. dec. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hányinger inkább 6. hét utántól jellemző, akkorra nő meg annyira a hormonszint, cicifeszülés végig, szakaszosan, hol van, hol nincs. Ilyenkor a tünetek még sosem jelentenek semmit. A vetélést észrevennéd, amíg nincs szívhang, azt sem tudják megállapítani, hogy él-e, ne aggódj, az eleje mindig ilyen bizonytalanságban telik. Nyugi, nekem 5 gyerekem van, ilyen kis terhesen észre sem vettem semmi változást. Később meg úgy hánytam, hogy borzasztó.
2015. dec. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként az 5. hétben volt cicifeszülés 2, vagy 3 napig, és utána egyáltalán nem volt, de igazából örültem is neki :)
2015. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!