Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen otleteitek vannak, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen otleteitek vannak, ez meg normalis?

Figyelt kérdés

Eleg sokat szexelek es azt kell, hogy mondjam ki is elegulok veluk de megis maszturbalok igen gyakran. Heti 5-6. Es nem is arrol van szo, hogy megegyszer szexelnek hanem kivanom a maszturbalast.

Nagyon keves dolog van amit a vagyaim kozul nem eltem meg, tehat ennek sem kellene az okozojanak lennie.

Szerintetek ez mitol lehet, vagy van esetleg tippetek maszturbalas jobbatevesehez.


Koszonom a valaszaitokat!


23/F



2018. okt. 9. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Pite lehetőleg amíg forró 😉
2018. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Milyen pite? Legyél magyar már egy kicsit. Minimum egy forró pacal...
2018. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem legalább téged is lecseszett hogy nem vagyunk viccesek.....
2018. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
szilvás buktát, mert azt szeretem, mondjuk csak a f4sz mentes verziót
2018. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ez normális? Én is maszturbálok amellett hogy rendszeres szexuális életet élek, ahogy Te is írtad, egyszerűen kívánom. Mi a gondod ezzel?
2018. okt. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Verd a lecsóba!
2018. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!