Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez normalis? Mik az otleteitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis? Mik az otleteitek?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest kerek az ekezetek hianya miatt, sietoben vagyok es nincs idom kitenni.

A baratommal 1 eve vagyunk egyutt.

Sok hullamvolgyunk volt, tavaly nyar elejen jottunk ossze.

Akkor nagyon szeretett engem, ereztem is rajta, hogy barmit megtenne ertem (sokkal regebb ota ismerem ot, mint miota egyutt vagyunk).

Aztan bejottek a kepbe mas lanyok, akikkel flortolt mellettem, megtiltott nekem dolgokat mind a kozossegi oldalaim hasznalatat illetoen, mind pedig az oltozkodesemmel kapcsolatban, sot meg egyes szlengeket se hasznalhatok (nemcsak mellette, senkinek se mondhatom).

Rengeteget sirtam, de eljutottam arra a szintre, hogy mar nem tud megbantani.

Ez normalis lenne? Nem esik rosszul amit mond, nem tud vele megbantani.

Pedig rengetegszer mondja hogy o elni akar, csajozni, fiatalnak lenni, en pedig, amikor momdom neki hogy akkor menjen utjara, nem tartom fel semmiben, csondbe marad.

Olyanokat mond, hogy azert vagyok en a baratnoje, mert a kovetkezo jo csajert tobbet kene utaznia, en pedig viszonylag kozel vagyok.

Es nem esik ez rosszul.

Szeretem ot, vagyis inkabb azt az embert akit anno megismertem, teljesen mas ember lett belole. Egyebkent 1 evvel fiatalabb nalam.

Nemtudom, mit tehetnek. Neha elojon a regi enje, de legtobbszor mar ez az "uj" uralkodik felettem.

Nem tudom mit csimaljak.

16/lany



2017. júl. 11. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet csinál és mondd akkor nem értem miért vagy mellette, hisz őszintén megmondta hogy miért van veled...

Ez meg nem igazi szerelem...

Téged meg ha nem tud megbántani akkor ott is gondok vannak, te sem szereted őt igazán...

Aki tényleg szeret valakit annak ez nagyon sértő lenne.És ez egy nem normális kapcsolat már bocsánat...

2017. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZ.A.K.Í.T.Á.S.

Minél gyorsabban. Te sem vagy normális,ha vele maradsz továbbra is.

2017. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

14 volt amikor összejöttetek, örült hogy érdeklődik egy nála idősebb lány iránta, most viszont 15, beindultak a hormonok, csajokat akar...stb. Érted. Szerintem hagyd, had éljen kicsit.

Viszont ettől függetlenül nem, ez nem normális.

Az se, hogy veled csak azért van, mert nincs más aki elég jó neki a közelben.

2017. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15 éves, hormonok irányítják, ezért normális az, hogy csajozni akar stb.. Én is átéltem ezt, és emiatt hibákat követtem el, aztán csak később jöttem rá, hogy mennyire elb*sztam. Tapasztalatból mondom, hogy nincs értelme folytatnod ezt a kapcsolatot, mert csak 1-2 év múlva fog megérni. És ezek a dolgok, hogy megtilt neked dolgokat,bánt szóban, csak indokok arra, hogy nem kellene vele lenned.

Ne csinálj magadból hülyét többé, hisz már ez megtörtént, mert elnéztél neki minden szart.

Szerintem megérdemelsz te egy ÉRETT fiút, aki megbecsül, stb.:) 17f

2017. júl. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!