Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, szeretitek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, szeretitek ha a párotok, vagy partneretek a szeretkezés hevében, a hátatok mögé csavarja a csuklótokat?

Figyelt kérdés
Volt már ilyen kalandban részetek? Mit szerettek benne, illetve ha nem szeretitek, akkor miért nem. Vagy hogy jönne be nektek egy hasonló történet?

2018. okt. 14. 03:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, főleg amikor hason fekszek és úgy csavarja hátra. Így teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagyok és ez engem brutál beindít :)
2018. okt. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Hirtelen csiklót olvastam és szinte érzékelhető fizikai fájdalmaim lettek. :D
2018. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én szeretem
2018. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Imádom
2018. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene. Mivel a kikötözés is nagyon be tud indítani!

36N

2018. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Szerintem akiknek esetleg nem volt még ebben részük, és a leszorítást vagy a kikikötözést szeretik szeretkezés közben, nekik a csukló hátrafogás is nagyon befog jönni. Azt is látom, h akik szeretik ezt a fajta, kicsit vadabb, szenvedélyesebb szeretkezést, nekik ez alapból bejön. És ezzel én is így vagyok. Ezek számomra is rendkívűl izgatóan hatnak és erotikus is, mikor egy szép vékony női csuklót elkapok szex közben, leszorítom, tartom, vagy épp kutya pózban a háta mögé csavarom, miközben benne vagyok a finom hölgyben. És az is nagyon izgató, mikor látom és érzem, hogy élvezi, és ahogy nyög, nedvesedik, miközben végig én irányítok, és azt teszem vele amit akarok.. és amire ő is vágyik.. :)) Ez így az igazi!! ;)
2018. okt. 14. 18:16
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Abban a pillanatban otthagynám

Velem ne erőszakoskodjon senki.

Nem szextárgy vagyok, hanem egy érző lény

2018. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kedves #17es. Ezzel sincs semmi gond.

Te majd olyat keresel akivel csak simogatjátok, meg nyalogatjátok egymast.

2018. okt. 23. 19:19
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem :) majdnem mindig ilyen jellegűek az együttléteink. Nem érzem úgy ettől függetlenül hogy semmibe vesz a partnerem vagy “tárgyként kezel” mert mind a ketten szeretjük ezt. Sokszor pont hogy jó erősen fogja a karomat is, van hogy már fáj egy picit de abban a helyzetben azt is élvezem.


Így van, aki nem szereti nem megy bele. Nem szép dolog ráerőltetni ilyesmit a másikra. Viszont azt sem kell elítélni, ha valaki ezt szereti.

2019. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tökéletesen jó meglátás :)
2019. aug. 4. 11:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!