Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Borzalmas lelkiismeret furdalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas lelkiismeret furdalásom van, de szeretném a házasságomat megvédeni. De hogyan?

Figyelt kérdés

A dolog úgy történt hogy a legjobb barátnőm férje hozott haza Ausztriából, mert ott dolgozok. Ejjel jöttünk és mivel elég sok idő, ezért beszélgettünk. Normál esetben ilyen témákat vele nem hoztam volna szóba, de a fáradtság és a kielégületlenség miatt megtettem. Tudtam h milyen a szexuális életük mert a barátnőmmel megbeszéltük ezeket. Én is meséltem neki ezekről a dolgokról. Az út egy részén én vezettem, ekkor történt ez a beszélgetés. Majd cseréltünk és mondtam neki h kedves tőle h “megengedte” h vezessen a kocsiját és valamiért megfogtam a farkát, ami pillanatok alatt kemény lett. Ezután sajnos nem álltam le, mert massziroztam tovább, mert én is beindultam tőle, pedig előzte sosem neztem rá olyan szemmel, de akkor ott valamiért elvesztettem az eszem. Közben ő is benyúlt a lábam köze, és valahol itt lehetett az a pont ahol végképp elvesztettük a kontrollt. Félre állt a sötétben egy útszéli parkolóba, majd lehúzta a sliccet, elkezdtem sz&pni, majd a hátsó ülésen az ölébe ültem. Sajnos nem gondolkodtam, viszont nagyon király érzés volt, mintha egy pár percig nem létezett volna jelen, és az idő megállt volna......csak a saját élvezetemre koncentráltam. Megfogott és hanyatt döntött úgy csinálta tovább. Nagyon szégyellem, de baromi jó volt, és akkorát élveztem, mint a párommal is csak ritkán, majd kivette és a végét a szamba “rakta”, hogy ne legyen semmi nyoma.

Utána megbeszéltük h nem beszélünk róla senkinek, de azóta eltelt ég hét és baromi lelkiismeret furdalásom van, ha elmondom: vége a házasságomnak, plusz a barátságnak is, ha nem: minden marad a régiben, de egy nagy teherrel kell együtt élnem életem végéig. A srac nem tetszik és én sem neki, ezt tisztáztuk utána, de akkor és ott kihasználtuk egymást. Nem tudom hogyan legyen, de már egy kicsit könnyebb hogy ide anonim kiirtam. Tudom hibás vagyok, ez nem kérdés.



2018. okt. 15. 19:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%
Először is nyugodj meg. Aztán meg ha tudjátok hogy nem fog megtörténni többet a dolog akkor ne beszéljetek róla. Am kíváncsi lettem rád :)
2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
46%
Neked kell a férjed szemébe nézni!!De,nagyon jó volt akkor szerintem megérte valahol!!
2018. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos a rossz szexuális élet ide tud vezetni. Én nem hibáztatlak érte, én is azt mondom hogy temesd el magadban.
2018. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Viszont akkor hozd helyre a házasságodat
2018. okt. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Vezetés közben ezt csinálni életveszélyes!
2018. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elmondani, ez már maradjon a titkotok. Csak reménykedj, hogy a barátnőd férje se szóljon. F
2018. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell hogy lekiismeretfurdalásod legyen!

Gondolj bele hogy a te férjed, és a barátnőd is megtette volna, illetve minden szexre éhes ember.

A lúdnyom nem látszik a vízben!

Ez csak a szükségletek csillapítása volt. Az élvezet pedig azért volt óriási mert sok napja nem kamatyolt meg senki! És az új dorong varázsa is nagy! Nem kell ennek nagy feneket keríteni!


El ne mondd! 4 embert teszel boldogtalanná, és a gyerekekről nem is beszéltünk!

2018. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Először is nem vezetés közben csináltuk, hanem félre álltunk. Másodszor a mi hazassagunk működik, ahogy hallottam a probléma az ővékkel volt, a szexuális élet miatt. (A barátnőm kevesebbszer akarja mint a férje, plusz ahogy nekem ott a kocsiban őszintén elmondta kevesli azt a heti 1 sz@pást is, amit kap).

Plusz hazafele még hozzátette, h hallotta h én egy bevállalos csaj vagyok, a sztorikbol amiket a barátnőm mesélt neki, és direkt akart a szamba elmenni, mert otthon nem engedik neki, és nekem mindig is volt egy szexuális kisugárzásom. Amit ő szexisnek tartott.


Ez persze nekem nagyon jól esett de mikor haza értünk az érzés átfordult kellemetlenné.

Meg fogom tartani magamnak, de nem lesz könnyű, remelem ő is tényleg így tesz, nemcsak mondta.

2018. okt. 15. 20:23
 9/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm de nem szeretnek privatban beszélgetni.

Hogy miért fogtam meg a farkát?

Nem tudom, pillanatnyi megingás volt ahonnan nem tudtam megállni.

2018. okt. 15. 20:36
 10/29 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésre, de ha nem kamu, miért érezted szükségét, hogy ennyire részletesen leírd?
2018. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!