Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Borzalmas lelkiismeret furdalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzalmas lelkiismeret furdalásom van, de szeretném a házasságomat megvédeni. De hogyan?

Figyelt kérdés

A dolog úgy történt hogy a legjobb barátnőm férje hozott haza Ausztriából, mert ott dolgozok. Ejjel jöttünk és mivel elég sok idő, ezért beszélgettünk. Normál esetben ilyen témákat vele nem hoztam volna szóba, de a fáradtság és a kielégületlenség miatt megtettem. Tudtam h milyen a szexuális életük mert a barátnőmmel megbeszéltük ezeket. Én is meséltem neki ezekről a dolgokról. Az út egy részén én vezettem, ekkor történt ez a beszélgetés. Majd cseréltünk és mondtam neki h kedves tőle h “megengedte” h vezessen a kocsiját és valamiért megfogtam a farkát, ami pillanatok alatt kemény lett. Ezután sajnos nem álltam le, mert massziroztam tovább, mert én is beindultam tőle, pedig előzte sosem neztem rá olyan szemmel, de akkor ott valamiért elvesztettem az eszem. Közben ő is benyúlt a lábam köze, és valahol itt lehetett az a pont ahol végképp elvesztettük a kontrollt. Félre állt a sötétben egy útszéli parkolóba, majd lehúzta a sliccet, elkezdtem sz&pni, majd a hátsó ülésen az ölébe ültem. Sajnos nem gondolkodtam, viszont nagyon király érzés volt, mintha egy pár percig nem létezett volna jelen, és az idő megállt volna......csak a saját élvezetemre koncentráltam. Megfogott és hanyatt döntött úgy csinálta tovább. Nagyon szégyellem, de baromi jó volt, és akkorát élveztem, mint a párommal is csak ritkán, majd kivette és a végét a szamba “rakta”, hogy ne legyen semmi nyoma.

Utána megbeszéltük h nem beszélünk róla senkinek, de azóta eltelt ég hét és baromi lelkiismeret furdalásom van, ha elmondom: vége a házasságomnak, plusz a barátságnak is, ha nem: minden marad a régiben, de egy nagy teherrel kell együtt élnem életem végéig. A srac nem tetszik és én sem neki, ezt tisztáztuk utána, de akkor és ott kihasználtuk egymást. Nem tudom hogyan legyen, de már egy kicsit könnyebb hogy ide anonim kiirtam. Tudom hibás vagyok, ez nem kérdés.



2018. okt. 15. 19:46
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%

😬Remélem a fantázia íratta ezeket a sorokat és nem valós ..

Ha ez tényleg így van ,akkor szerintem jobb ha megszakítod a kapcsolatot a baratnoddel , és próbálod kerülni őket . Én a helyedben nem tudnék többet a barátnőm szemébe nézni !!! Barátnő 👀.. bocsi az ilyen nem barát !! Elég nagy csaj lehetsz .. könnyű téged táncba vinni , nekem úgy tűnik nem a lelki furdalás .. hanem a provokáció íratta veled ezeket a sorokat ! 😏

2018. okt. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
69%
Jobb országokban ezért minimum megköveznek (a szó szoros értelmében). Itthon sajnos nem jár érte semmi...
2018. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
29%

szerintem meg csinaljatok egy kozos bulit, marmint a ket csalad. utana miutan mindenki jo hangulatban finoman dobd fel a negyes lehetoseget. ha mar egyszer ;)


ha elmondod vege a dolognak.

2018. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
84%
Lotyo vagy
2018. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Még mindig tartogatod a titkot?
2021. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Azóta annyi történt, hogy kiirtam magamból, ugyanis beszélgettem neten pár emberrel, és így kicsit könnyebb lett. De továbbra sem tudja senki sem és ez így is fog maradni.
2021. nov. 28. 22:01
 27/29 gyurlaci ***** válasza:

Dehogy fog így maradni.Te az a fajta görény vagy aki vakon töviseken eltapogatna Mekkáig meg vissza egy faxért. Nincs ezzel semmi baj csak alkalmatlan vagy monogám kapcsolatra. Ez sem az első volt és bizonyára

az utolso sem. Sajnálom a férjedet ( meg mindenkit aki ribxncot vesz feleségül).Egyébként csodálkozom hogy itt büszkélkedsz vele("de baromi jó volt, és akkorát élveztem, mint a párommal is csak ritkán") Mert kicsi a világ és ennyiből valszeg akár megbukhatsz. Ami lehet hogy meg is történt. Én minden esetre kibaxnálak a házamból a csukott ajtón keresztül.Remélem gyermeketek sincs mert az a legszarabb ha rájön az ember hogy a gyermeke anyja egy riher@ngy. A kielégületlenségre való hivatkozásról annyit hogy a spermaszopás és a hazaérkezésed között eltelhetett vagy másfél óra már ha Ausztriából és nem Ausztráliából jöttél haza , ezt tényleg nehéz lett volna kibírni. Már mint neked. :-)))

2021. dec. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Kívánom hogy annyiszor dugjatok együtt ahányszor csak akartok illetve úgy érzitek hogy nem kaptok otthon elég és kielégítő szexet.
2021. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 gyurlaci ***** válasza:
Már kik dugjanak? A csaj meg akarja menteni a házasságát. Ezek szerint téged nem dugnak meg annyiszor ahányszor akarod? Hát hagy ott a párod. Nyomorult egy életed lehet ha ennyire szexhiányod van.
2021. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!