Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hivatásos lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hivatásos lányt vagy barátnőt érdemes keresni 29 évesen?

Figyelt kérdés
Még nem szexeltem soha és elég kíváncsi vagyok milyen lehet.
2018. okt. 16. 18:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
62%
Tüzet oltani,a moslékos vödör is megteszi!!!!!😂
2018. okt. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
18%

Jobb a hivatásos. A barátnő csak tönkre tesz idegileg, ha mázlid van, nem húz le pénzzel. El kell vislned a hisztijeit, azt, mikor a napjáról beszél. Folyton menni akar valahova,stb.

Ezek fényében egyértlemű, hogy melyikkel jársz jobban.

2018. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Remélhetőleg egy harmadik megoldás lesz a nyerő, miért ne lehetne barátnő, de ha nem jön össze akkor egy lazább kapcsolat de én remélem hogy az első szex nem örömlánnyal lesz.
2018. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%
Kevés az esély, hogy ilyen korban barátnőt találj, de hajrá.. Én 2 évvel vagyok idősebb mint te, munkában vagy, ergo munkahelyen esélytelen ismerkedni, szórakozóhelyekhez már túl idősek vagyunk, egyetem főiskola? ha még elkezdesz továbbtanulni, akkor ott még összejöhet..
2018. okt. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%

3:

Az örömlánynál biztos a szex, a barátnőnek meg váratlanul megfájdul a feje.

2018. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%
Az örömlánynál sem biztos semmi mert bármikor dönthet úgy hogy mégsem.. Nem vagyok konzervatív és az én első szexem is egy lazább kapcsolat volt, de én azt kívánom a kérdezőnek hogy ne örömlánnyal kezdje el a szexuális életét mert lehet hogy utána még kevesebb önbizalma lesz mondván hogy végül is csak a pénzért volt vele. Ismerkedni meg mindenhol lehet ha az ember nem csak a lakásban ül.
2018. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
83%
5-ös! Ezért van nálam mindig nyeles Algopiryn
2018. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
28%
Barátnőre ebben a korban már nincs esély. Én is csak 2 évvel vagyok idősebb a kérdezőtről, de már látom, hogy amint elérsz egs bizonyos kort, onnantól annyi. Nem törvényszerű, de jobb, ha a kérdező ezt is számításba veszi.
2018. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
45%
Ha hivatásos lányt választol gazdaságosabban kijössz a dologból.
2018. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy végtelen idealista vagyok, deLehet hogy végtelen idealista vagyok de én nem vagyok pasi ként nagy szám, de 32 évesen lett vége egy 7 éves kapcsolatomnak és két évvel később újra megismerkedtem valakivel. Egy percig sem mondom hogy könnyű.
2018. okt. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!