Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hivatásos lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hivatásos lányt vagy barátnőt érdemes keresni 29 évesen?

Figyelt kérdés
Még nem szexeltem soha és elég kíváncsi vagyok milyen lehet.
2018. okt. 16. 18:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%
Jut eszembe: még egy érv az örömlány mellett: lehetsz önmagad. Nem kell megjátszanod a magabiztos hapsit, az ember adhatja önmagát.
2018. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 he84 ***** válasza:
66%
Inkább barátnőt. Elég nagy túlzás, hogy 29-30 éves kortól már nem lehet, ez butaság. Például anno apukámnak volt egy jó barátja, aki 40 éves kor felett szerzett egy rendes barátnőt, akivel végül lett házassága és gyereke is. Azóta is boldogok, egyben a családunk ismerőse is régről apukám által.
2018. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%

Huh itt mennyi sóher egy férfi van.. Léteznek olyan nők is akik nem húznak le pénzel, és megkapod a szeretetet, törődést és minden mást ami egy jó kapcsolatban van.

Szerintem is ink alakíts ki egy nővel egy lazább kapcsolatot akkor utána tudni fogod h a későbbiekben mi a neked való.

2018. okt. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Inkább barátnő
2018. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%

"Léteznek olyan nők is akik nem húznak le pénzel, és megkapod a szeretetet, törődést és minden mást ami egy jó kapcsolatban van."


Na, ne röhögtess! Melyik nő képes szeretetet és törődést adni?

2018. okt. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Sokan írták, hogy egyre kevesebb a kínálkozó lehetőség, ami szerintem is így van. Régebben sokkal többet voltam nők között és úgysem jött össze soha semmi.
2018. okt. 17. 17:58
 17/31 he84 ***** válasza:

Én például ilyen vagyok 15-ös válaszoló, ám nem ismerkedés, felszedés céllal vagyok itt. Én tudok szeretet, törődést adni férfinak, ha rendes velem és ő is törődik velem őszintén, na meg ha jól kijövünk.


Neked kérdező pedig a hozzáállásoddal van baj, azért nem sikerült se korábban, se most. Nem a kortól függ valójában. Majd ha türelmesebb, magabiztosabb és pozitívabb leszel, akkor esélyes, hogy lesz sikered, addig nem igazán. És nem csak az igaz, amit apukám régi barátjáról mondtam, hogy 40 éves kor felett házasodott, lett családja, hanem itt is olvastam némely kérdéseknél válaszokban, akik 30-35 évesen boldog párkapcsolatban vannak.

2018. okt. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mennyi pénzed van. Ha kevés, akkor hivatásost :D
2018. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

#15

Képzeld sok nő képes ezekre a dolgokra is, lehet h te eddig nem futottál össze ilyen nőkkel, de attól még nem kell mindenkit egy kalap alá venni!

2018. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Mégha léteznek is, a szeretet csak a legmenőbb, legjóképűbb férfiaknak adják.
2018. okt. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!