Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok egy 30as ffi melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy 30as ffi melyik korosztálynak jönne be jobban? Fiatalabb (18--25) vagy idősebb (38--48) vagy az egyidős? 35F

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván attól függ, hogy hogy néz ki. Mennyire fiatalos.
2018. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

férfitől függ, tőlem a feleségem 2 évvel idősebb nálam, a legtöbb barátomnak kb ugyanolyan idős a párja, és van néhány akinek 10 év korkülönbség is van.

Tényleg a pasitól függ, hogy ő kit keres, mennyire érett, milyen társ. Én pl világ életemben idősebbekkel éreztem jól magam, pedig az osztályomban én voltam a legidősebb, de bátyám barátai nagyon befogadóak voltak és velük buliztam át a fiatalságomat.

Jól kijövök egyidősökkel, sőt néhány fiatallal is akik kicsit érettebbek a koruknál, viszont igazán fiatalokkal nem tudok sokat kezdeni. Vicces viccelődni velük, nevetgélni, flörtölgetni, kínos helyzetbe hozni a tapasztalatlanságuk miatt, de hogy fix párnak elképzelni őket... nekem nem megy


viszont van egy ismerősöm aki habár idősebb lányokra "bukik", ő maga nem tud mit kezdeni velük és csakis fiatalabbakkal jön össze, mert velük könnyen megérteti magát. Vagy inkább úgy mondanám, hogy egy nála 10 évvel fiatalabb lánnyal sokkal könnyebben elhiteti, hogy ő mekkora egy sikeres, okos és menő srác, míg egy hasonló korú lánynál egy ilyen duma kevés.

2018. okt. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkàbb a 38+ nak vagyis bekem 22 évesen teljesen jó a saját korosztályom
2018. okt. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!