Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm lassan 2 hete. Egész jól megvagyunk. Én 21 vagyok, ő lassan 20. Kb 20 km re lakunk egymástól. Én romantikusabb alkat vagyok, ő nem annyira. Mesélte milyenek voltak az előző barátai: nem törődtek vele, semmibe nézték, elfelejtették a születésnapját. Én ezzel szemben törődöm vele, vettem neki virágot aminek nagyon örült mert nem sokszor kapott még, folyton kérdezgetem hogy hogy van, hogy telik a napja, jól van e. Direkt teret is hagyok neki. Nem tiltom meg hogy fiúkkal beszélgessem ahogy az exei tették. Nyugodtan beszélgethet akivel akar amíg nem lép félre. Mondjuk ilyet nem is feltételeznék róla. Viszont van egy apró hiba a gépezetben. Folyton mutatja hogy kikkel és miket beszélget, kiknek nem ír vissza. Gondolom ez azért van hogy megmutassa hogy tényleg nem csalna meg. Ma benyögte hogy este találkozik egy fiúval. Kicsit ez szíven ütött. Mondtam neki hogy szombaton találkozhatnánk, elmehetnénk valahova erre elkezdett hárítani, hogy még nem tudja és majd meglátja. Na most. Csak szerintem gáz az hogy nekem, a párjának szinte könyörögnöm kell hogy találkozzunk már, míg egy olyan csávóval akit én nem is ismerek simán elmegy találkozni este? Vagy csak túlreagálom? Nem értem. Megint én rontottam el? Túl normális lennék? Elgondolkoztam hogy nekem is olyan g*cinek kellene lennem amilyenek az exei voltak...Az biztos jobban bejön neki.


Köszi a válaszokat.



2018. okt. 18. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, veled van a gond hogy egyáltalán ilyen lánnyal vagy együtt.

21/l

2018. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lány valószínűleg csak kihasznál. Keress olyat, aki megérdemli ezt a törődést!
2018. okt. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Most valahol egy világ omlik össze bennem. Folyton ilyenekbe botlok. Az összes eddigi barátnőm csak kihasznált. De asszem itt be is fejezhetem a jópofizást :D. Mindig mondták hogy túl kedves vagyok az emberekkel. Ideje ezen változtatni.
2018. okt. 18. 13:55
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Én elküldeném a kur*anyjába :-)
2018. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezért van ma nagyon sok bunkó férfi, mert ilyenekbe botlanak először... :(
2018. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes szemétnek lenni. Mivel lesz jobb neked?


Én is rengetegszer pofára estem már, de attól még mindenkinek megadom a bizalmat. Senkivel nem leszek amiatt szemét, mert előtte valaki más szemét volt velem.


33F

2018. okt. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Miért éri meg? Azért mert attól nekem jobb lesz. Könnyít a lelkemen. Eddig mindig mások érdekeit néztem és nem érdekeltek a sajátjaim, ott segítettem másoknak ahol csak tudtam, olyanokkal is rendes voltam akik nem érdemelték ezt meg. De asszem most lett elegem ebből.
2018. okt. 18. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, ki akar dobnis, de jobban is járnál vele. Véletlenül nem Eszti a neve? Xd
2018. okt. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Én ezt így, ebben a formában, nem engedném. Ha mégis megtenné kirúgnám, és ezt előre közölném is vele.
2018. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kár ,hogy nem látod be hogy ez a lány bizony palira vesz téged, hülyének néz stb.

Mint nő akinek lenne egy ilyen.figyelmes kedves párja én a barátom választanám a szombat esti találkozóra és nem egy vadidegen hapsival találkoznék.

A barátnőd valamit nagyon félreértelmezett ebből a túláradó megértésedből és engedékenységedből, beszéld meg vele. És kerek perec mond meg neki hogy ha ezt csinálja nem lesz hosszútávu a kapcsolatotok. De te tudod mennyit nyelsz le ebből. Az viszont tény ,hogy aki inkább egy másik sráccal találkozik minthogy a szerelmével töltse a szombat estét az nem igazán szerelmes!!

2018. okt. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!