Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti kapcsolatban hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti kapcsolatban hogy reagálnátok ilyesmire?

Figyelt kérdés

A pasi bevallaná olyan vágyait, amik titeket nem érdekelnek és picit extrémek is.

Pl titeket nem érdekel a bdsm és bevallja, hogy őt 1-2 dolog érdekli. Nyilván semmi sem kötelező, tehát csak elmondaná, hogy vannak ilyen vágyai is.

Hülyének néznétek, vagy tudnátok rá ugyanúgy tekinteni, mint korábban?



#vágyakozás #BDSM #extrém kérés
2018. okt. 19. 13:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Velem történt párom pont bdsm kérései volt és eleint ebizonytalan voltam de utána átbezséltük és kiprobáltuk jo volt 18L
2019. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Sztem jo dolog ha a elmondja neked, ki masnak mondana, ha nem neked..?

Nyitottan es oszinten kezeld es ne erezze hibanak, h megosztotta veled.

Szerintem ez jo dolog. Itelkezes nelkul mondd el, h mit gondolsz a dologrol es ha belefer neked is, akkor miert ne probalnad ki?

2019. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha ezt nem lehet megbeszélni a társaddal, akkor az a kapcsolat annyit is ér. Persze minden attól függ ezután, hogy milyen vágyai vannak, mennyire extrémek. Ha olyan, be lehet vállalni, ha nem akkor meg neki kell eldöntenie, hogy megéri-e ezért felrúgni a kapcsolatot. Persze ha ilyenkor kiderül, hogy teljen elmebeteg, az más kérdés, mert ha veszélyes lehet, akkor tényleg el kell rajta gondolkodni. De úgy vélem, hogy ha szeretjük a másikat, akkor az a célunk, hogy ő boldog legyen, tehát az ember megtesz olyat is, amit nem akar. Mint ahogy ugyanígy tesz a hétköznapi életben is, hiszen ott is rengeteg olyan dolgot megcsinálunk, amit nem szeretünk, de mivel szeretem a másikat, ezért megteszem.
2019. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hat ha azt mondana az a vagya hogy eljatszam hogy egy kisgyerek vagyok o meg megeroszakol az beteg.....

vagy ha minden alma az hogy lefosson....

De mondjuk elfogadotabb dolgok johetnek az analt is az o kedveert probaltuk ki, nyitott vagyok sokminden perverziora, de van ami nalam is kiveri a biztositekot.

22/l

2019. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Tudnék rá ugyanúgy tekinteni, és örülnék hogy elmondta. De kicsit elbizonytalanodnék magamban, hiszen ki akarom 100%-ban elégíteni a párom, de ha nekem nem tetszik amire ő vágyik az elég gáz. Mondjuk a bdsm pont nem ilyen, azt imádnám :)
2019. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha még a normális határokon belul van akkor megteszem neki
2019. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha nem törvénytelen vagy homoszexuális jellegű vágyai vannak, akkor nem zavarna különösebben, ha nem akarja rám erőltetni és részemről szabadon választható a dolog. Azokkal a jellemvonásokkal van csak bajom, amik a mi életünket is tönkretehetik.
2019. nov. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!