Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban lévők! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévők! Mit reagálnátok, gondolnátok ha a barátnőtök/barátotok egyszer véletlen az exe nevén szólítana titeket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 09:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Képtelenség, soha, egyszer sem szólítjuk egymást névvel.
2018. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Uuuuuuuu hát én nagyon kiakadnék... :/ persze igyekeznék nem kimutatni.

És egészen biztos hogy rákérdeznék nála hogy ez hogy jött. De semmiképpen nem támadóan.

2018. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer történt. Épp bútorokat húzogattunk már egy órája, a tesója meg percek óta ugratta az exével és két bútortolás közben véletlenül az exe nevén szólt hozzám.

Igazából jót röhögtünk... :D

Mi 2 éve vagyunk együtt, az ex meg már vagy 5 éve lejárt történet.

2018. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Mivel ugyanaz a nevünk, nem tűnne fel.
2018. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Kiakadnék valszeg.

Ő nem hiszem, mivel ugyanúgy hívják, mint az exem.

2018. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
63%
Megesett mindkettőnkkel, a kapcsolatunk legelején. Letisztáztuk, nem volt vita.
2018. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Velem megtörtént ez. A volt feleségem nevét mondtam a mostani páromnak... fogalmam sincs, hogyan jött. Igazából nem volt semmiféle " hatása", a párom tudja, hogy emiatt nem kell aggódnia...de a 10év , az 10 év...😀
2018. ápr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%
Én nem akadtam ki ezen, ugyanis egy régi történetről beszélgettünk, amiben érintett volt az exe. Párszor, miközben mesélte a történetet, kimondta az ex nevét. Aztán elterelődött a téma és akkor szólított az ex nevén. Marhára nem csináltam ügyet belőle, elengedtem a fülem mellett. Amíg teljes mértékben érzem és tudom, hogy engem szeret és mindent megtesz értünk, addig azt gondolom, gyerekes dolog lenne egy ilyen apróságon pörölni.
2018. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk a kellemetlenség abból adódott, hogy mikor a jelenlegi páromat elvittem bemutatni a családnak, Édesanyám és a párja is többször az exem nevén szólították. Az utolsónál már érezték, hogy borzasztó kellemetlen és akkor bocsánatot kértek tőle. De szerencsére intelligens és nem csinált ebből ügyet. Édesanyámék mentségére hozzáteszem, az exemmel öt évig voltunk együtt, ráállt a szájuk a nevére. Azóta eltelt két év és már megszokták a jelenlegi párom nevét :D
2018. ápr. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Fura lenne, sose nevezzük egymást néven :D

A kérdésről az egyik barátnőm jutott eszembe, ő biztosra megy, a mostani kapcsolata előtt még 2 volt korábban, mindhárom párját Balázsnak hívják, ő biztosra ment, nem fenyegeti ez a veszély :D

2018. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!