Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, hogy eltereljem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy eltereljem a figyelmemet a szexről? L

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom és élek nemiéletet, viszont nem túl sűrűn van rá alkalom, hogy szexeljünk. Kb. örülök, ha egy hónapba egyszer. Viszont nagyon szeretem a barátomat ezért a szakítás meg sem fordult a fejemben. Nagyon kívánom a szexet és elviselhetetlen anélkül minden egyes napom. Ideges vagyok minden kis dolgon felhúzom magamat és sírok itthon délutánonként, annyira hiányzik a szex. Valahogy úgy érzem, hogy nem csak testileg kívánom, hanem lelkileg is és nem magát a tevékenységet, hanem hogy a barátommal csináljam.

Én szeretném, hogy erre legyen megoldás. De teljesen tanácstalan vagyok.

A koromat nem írom ki, mert akkor lehet hogy letiltaná az oldal a kérdést.


2018. okt. 19. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg nem csak a szexet kívánod, hanem a barátod hiánya zavar ennyire. Akkor vhogy meg kellen oldani, hogy többet legyetek együtt.

Orgazmust magadnak is el tudod érni, de sajnos a barátod együttlétét nem.

Esetleg beszéljetek sokat, távolról masztizzatok együtt vagy vmi. De tényleg többször kéne probálni együtt lenni.


Amúgy meg foglald le magad. Fuss, táncolj, olvass. Mozogj sokat, kösd le magad. Ne hagy magadnak egy perc időt sem arra, hogy szendvedj.

2018. okt. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több maszti?
2018. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Találkozni nem tudunk sűrűbben sajnos. Maszti meg nem olyan jó. Kívánom,de ahogy magamhoz nyúlok érzem, hogy nem az igazi. Lehet, hogy nem jól csinálom magamnak, de valamiért azt nem élvezem.
2018. okt. 19. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért nem olyan jó, mert nem csak a kielégülésre vágynál, hanem a barátodra. (Mondjuk esetleg vmi segédeszközd megprobálhatsz, hatha legalább félig jól leszel.) Tényleg csak azt tudom mondani, hogy nagyon foglald le magad. Ne legyen ennyire kínzó a helyzet.
2018. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

szex mással


egyszer élsz, minek vársz másra? az élet értelme az élvezet, nem az, hogy várakozz arra ami jó.. kevés az időnk!

2018. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nézd szerintem ez így nem fog működni, gondolom elég fiatal vagy még. Vagy megoldjátok, hogy többet legyetek együtt, vagy engedd el ezt a kapcsolatot. Szex nélkül nem megy.
2018. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Forró páka a pinádba,és elterelődik a figyelmed.
2018. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írod ki a korodat, akkor gyanítom 18 alatti vagy

Tehát még iskolába jársz

Azaz tanulni kéne, nem pedig a pöcögtetésen gondolkodni

2018. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gugli > nemi betegségek > képek
2018. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!