Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Mit gondoltok a BDSM-ről? Inkább 30-40-es pasik válaszát várom L/23

Figyelt kérdés

Aon belül is inkább a fenekelés, és a kikötözés érdekel (egészséges határig)

A fenekelés gondolom tiszta sor...pl..térdére, ágyra fektet, és a kezével...

Kötözés...pl nyakkendővel kikötöz az ágyhoz, vagy szimplán összeköti a kezeimet....és úgy kényeztet....simogatás, csókok, ujjazás, nyalás...aztán vagy lesz szex belőle de nem kötelező...


2018. okt. 23. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Még nem csináltam, mert eddig nem volt ilyen partnerem. De mindig érdekelt volna a fenekelés is, a kikötözés is! F/50+
2018. okt. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Engem izgat, próbáltam is, de tapasztaltnak nem mondanám magam benne.

Mit gondolok róla? Azt, mint az összes fétisről: szexben bármi belefér, amit az adott (általában) 2 ember közös megegyezéssel bevállal. És semminek az erőltetése nem fér bele, ami az egyik félnek nem tetszik. Szóval ha valakinek a BDSM bejön -pl nekem is- azzal szerintem az ég világon semmi gond, amíg olyannal csinálja akinek szintén bejön.


Egyébként mással meg nincs is értelme, ez nem az erőszakról szól, hanem 90%-ban pont a bizalomról. Sok beszélgetés alatt rájöttem nőktől, hogy azt tartják az egyik legizgatóbbnak, hogy kiszolgáltatottak, vannak szituációk, amikor a másik fél ezzel visszaélhetne, de a nő a lelke mélyén tudja, hogy nem fog visszaélni vele, tehát biztonságban van, de mégis extrém! F30

2018. okt. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jo és igazán izgalmas tud lenni persze mind a két félnek ehhez kell igazodnia !
2018. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem jó dolog ;) és minden belefér, ami élvezetes mindkét félnek. F30
2018. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jó dolog ha mind a két partner élvezi és igényli , én sokszor csináltam már , és velem is csinálták már a durvább és a lágyabb részét is. Nagyon jó tud lenni , főleg ha tapasztalt emberrel csinálod :)
2018. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Valahogy azt érzem a leírásodból, hogy számodra a férfi csak eszköz lenne, hogy kielégítse a vágyaidat és olyanokat csináljon, amitől te nagyon nedves leszel.

Neki meg vagy jó, vagy nem, de az irányítást nem adnák át neki, meg sem fordul a fejedben, hogy meglegyen az a bizalom, amitől rábíznád magad.

Ez nem kellene.

2018. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Fenekelés és kikötözés, akár úgy ahogy írod, de szívesen kötözlek gúzsba vagy X-alakba is. A puszta kézzel vagy vonalzóval fenekelés mellett csalánnal csapkodlak és nem csak a fenekedet. Élvezem, ha nyögsz, de hamarosan szájpecket is fogsz kapni és a szemedet is bekötöm. A ruháidtól meg kell válnod míg nálam vagy. A bokádnál felfüggesztve fejjel lefelé lógatlak. Lavórból iszol, úgy hogy belenyomom a fejed. Földről eszel hátrakötött kézzel. Kéz és lábbilincsben foglak vezetni. Az éjszakákat egy töksötét cellába bezárva töltöd, ahol matracon és takarón kívül semmi nem lesz.
2018. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lábfètises domináns dolgok, ilyen jellegű alázás jobban bejön.
2018. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Időpazarlás és marhaság az egész!


Ehelyett inkább motorozok egyet, mondjuk az általános szex helyett is inkább a hobbijaimat választom.


F/42

2018. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

ma 15:27


Kapuzárási pánik? Ilyen fiatalon?

2018. okt. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!