Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak Mit gondoltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak Mit gondoltok a BDSM-ről? Inkább 30-40-es pasik válaszát várom L/23

Figyelt kérdés

Aon belül is inkább a fenekelés, és a kikötözés érdekel (egészséges határig)

A fenekelés gondolom tiszta sor...pl..térdére, ágyra fektet, és a kezével...

Kötözés...pl nyakkendővel kikötöz az ágyhoz, vagy szimplán összeköti a kezeimet....és úgy kényeztet....simogatás, csókok, ujjazás, nyalás...aztán vagy lesz szex belőle de nem kötelező...


2018. okt. 23. 14:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Màr kipròbàltam milyen fenekelni ès nagyon tetszett. Gyakran hasznàlom a derèkszìjamat kötözèsre. (van rajta egy lyuk szokatlan helyen; ami pont megfelelő kèt női csuklò összekötèsèhez :)
2018. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10!

Még fiatalabb koromban is így vélekedtem ha ez megnyugtat.

Bár ez pont nem az amit írtál.

2018. okt. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Volt egy fiatal barátnőm, vele játszottunk ilyeneket.

Egyszer egy vadlesen kikötöttem a kezeit kétoldalt a tetőszerkezethez, aztán bőr övvel elfenekeltem. Kedvesen, nem durván, mindig irányba fordítva. Utána napokig csak fészkelődni tudott, nyugodtan ülni nem. :)

Aztán volt, hogy ágyon kötöttem ki úgy hanyatt, hogy a kezei kétoldalt kifeszítve, a lábai térdben hajlítva lelógtak, azok is kikötve bokánál ágylábhoz. A szeméremdombját paskoltam meg övvel. Szerette. Sokmindent csináltunk, de ezek voltak nekünk a legjobbak.

2018. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Csak az a része érdekel,ahol ki kell kötözni vagy fordítva,a fenekelés már nem.Meg a dominancia,a kiszolgáltatottság érzése.A puhább dolgokkal/pl. sál,nyakkendő,kendő) meg legalább nem sérti a bőröd és kicsit spontán is,jobb,mint ezek az előre gyártott bőr,fém vackok.
2018. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt mondom, ez csupán a kezdete.
2018. nov. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Régen volt részem iyen élvezetben.Az első barátnőmmel egy erőteljesebb masszírozás közben véletlenül fedeztük fel,hogy élvezi,ha erősebben nyomtam neki a nyakát.Ebből viszonylag gyorsn kifejlődött a megkötözés több verziója.Néha a radiátorcsőhöz,néha csak hátra a kezeit.Volt,hogy a száját is bekötöttem.A lényeg,hogy ebben a kiszolgáltatott állapotban lett izgatva a létező összes módon.Nagyon élvezte,már napközben kérdezte,hogy "este mit fogsz csinálni velem"?Nekem is tetszett persze a dolog.Ja fenekelés az nem volt,pedig ő szerette volna.Most már bánom :).Szóval,szerintem ez bizalmi alapon működve a szex egészséges,és roppant izgató része,ha mindkét fél részéről megvan rá a készség.(azóta nem találkoztam ilyen nővel sajnos)Nadrágszíjjal,kendővel,vékony kötéllel történtek a dolgok.47 F
2018. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!