Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nők! Gyanta, borotva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nők! Gyanta, borotva vagy természetes? Melyik kényelmesebb és melyik kellemetlenebb és miért? Ti a pasik miatt hordjátok így vagy ez ebben a kérdésben nem számít?

Figyelt kérdés

Én még sosem gyantáztam, mert félek, hogy fájni fog, de a borotvától kipattogok, viszont simán sem szeretem mert zavar, hogy szőrös:D

Most lett barátom is és szerintem nem is túl vonzó ha szőrös, viszont akkor sem szép ha kipattogott, nagyon fáj a gyanta? Gyantát ha kozmetikus csinálja akkor a fenekemnél is eltávolítja azt a néhány szőrszálat vagy azt külön kell kérni?



2018. okt. 24. 20:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én direkt olyan epilátort vettem, aminek van borotvafeje, és azzal szoktam letolni, mert én is kipattogok a rendes borotvától. A bőrgyógyászom javasolta. Gondolom ugyanezt lehet elérni hajnyíróval.
2018. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én a lézerezés elött gyantáztam illetve epiláltam nyilván az első pár alkalom a legfájdalmasabb, és nem is mindig lessz teljesen sima mert kell egy bizonyos hossz hogy a gyanta vagy az epilátor le tudja szedni, de azbtartott a legtovább .
2018. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 he84 ***** válasza:
Hát hogyha ennyire kipattog, meg bajok vannak vele, akkor is inkább hagyd meg kérdező, semmi baj nincs vele, ne szevedj, nem éri meg. A többit meg leírtam korábban. A végleges szőrtelenítés pedig nem létezik, legfeljebb néhány évre nem nő vissza. Meg az is kérdés, hogy kinek milyen színű, milyen erős a szőre, ettől is függ. Nekem nem szőke, mégis meghagyom, elmondtam már miért.
2018. okt. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 he84 ***** válasza:
És a gyanta meg a legfájdalmasabb, az sem használ mindig és bőrégést is okozhat. Tapasztalat. Inkább fogadd el magad alapból, na de te tudod, ha te is emiatt akarsz szenvedni nagyrészt feleslegesen.
2018. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
12 akkor te a fejedet is borotvált ad?😳
2021. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!