Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan történt, amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt, amikor először láttátok egymást meztelenül egy ellenkező neművel?

Figyelt kérdés
Családon kívül természetesen.

2018. okt. 24. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12 évesen nyaraláson láttam először meztelen lányt és ő is engem. Ismertük egymást jó ideje,kíváncsiak voltunk egymás testére!
2018. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

A medencében voltam

Egyszercsak felnéztem, és ott állt ő

Szívdöglesztő volt, shortban és atlétában. Kicsit meg volt izzadva és piszkos is volt a térde

Összenéztünk, szikrázott a levegő

Majd egy nő jött. Elkezdte vetkőztetni őt, lekerült a short, az atléta, és végül a pelenka is. Majd anyukája betette mellém a medencébe

Sosem fogom elfelejteni

2018. okt. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy hogyan? Én levetkőztettem őt, ő meg engem. :D 18 évesen első kapcsolatom első együttléte alkalmával láttam teljesen meztelenül a párom, és ő volt az első aki nem családtag.
2018. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk úgy h gólyatáborban is meg oszutálykiránudláson is másrólé se szóltak az esték, minthogy a fiúk lesték a lányokat, a lányok meg a fiúkat a tusolóban (be lehetett látni egy helyről). de hát végül is ebben a korban mindenki kíváncsi :)
2018. okt. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársnőm nagyon tetszett. Sokat játszottunk együtt. Titokban szerelmes voltam belé. Mindig azon járt az eszem, hogy nézhet ki meztelenül. Egyszer mikor kettesben voltunk olyasmire tereltem a beszélgetést, hogy látott-e már meztelen fiút, kíváncsi lenne-e hogy milyen egy fiú, stb. Kedvező válaszokat adott. Akkor javasoltam, hogy nézzük meg egymást, mert én is kíváncsi vagyok. Ledöbbent a kérésen, először még húzódozott, de aztán sikerült meggyőznöm. Levetkőztünk és megnéztük egymást.
2018. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Prűd környezetben nőttem fel, sose láttam nőt meztelenül egészen 22 éves koromig, az első barátnőig.
2018. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem történt meg.


16/f

2018. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

senki se játszott vetkőzős játékokat?

hát ... pedig nálunk nagyon népszerűek voltak esténként pl üvegezés, kártyázás, fogadások, stb, mind arra ment ki, h ki lesz legelsőként meztelen :)

2018. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még nem volt....:/

19f

2018. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyári táborban én és a barátnőm nagyon jóba lettünk 4 fiúval. Mindig a mi társaságunkat keresték. Mindenhová utánunk jöttek és nagyon próbáltak bevágódni. Mi csak élveztük, hogy tetszünk nekik, de igazából nem akartunk semmit.

Pár nap múlva megpróbáltak minket rábeszélni, hogy játszunk vetkőzős üvegezést. Először nemet mondtunk, de folyton előhozakodtak a témával. (Győzködtek, hogy mi is kíváncsiak vagyunk. Hogy jól járnánk, mert mi 4 fiút is láthatnánk, stb.) Ahogy beszélgettünk róla egyre kevésbé tűnt cikinek. A játékszabályban is kedvezményeket kínáltak nekünk, mi pedig beleegyeztünk.

Aztán amennyire izgultunk, annyira jó lett a játék. Az volt a megállapodás, hogy a végére mindenki mindent levesz magáról. Idegességünkben rengeteget viccelődtünk és nevettünk. Tudtuk, csak idő és szerencse kérdése, hogy ki mikor lesz meztelen. Ahogy fogyott rólunk a ruha valahogy egyre kevésbé éreztük kínosnak a játékot. Inkább olyan jó hangulatú izgalmas "várakozás" volt, hogy láthassuk egymást meztelenül. Végül már egész kíváncsi lettem én is. Addigra mindenki megbarátkozott a gondolattal, hogy le fog vetkőzni. Szerencsére nem nekem kellett elsőként. Végül mikor rám került a sor már nem is voltam zavarban. De azért furcsa érzés volt, mert nem így képzeltem az első levetkőzést. Nem játszanék újra, de nem bántam meg. Utána úgy éreztem, hogy megérte, mert nagyon kíváncsi voltam.

2019. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!