Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy ez csak egy mém,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez csak egy mém, viszont elgondolkoztatott. Van ilyen?

Figyelt kérdés

Férfiak!

Lovagló pózban tényleg tud unalmas vagy kevésbé jó lenni ahogy a nő mozog?

Nem vagyok túl tapasztalt ezért kérdezem.


[link]



2018. okt. 26. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tud sajnos :D
2018. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Kifejtenéd? :)
2018. okt. 26. 23:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Tud bizony! Nekem egyszer majdnem kitört a farkam így...
2018. okt. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Írj privátban és kifejtem neked RÉSZLETESEN :)
2018. okt. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%
A lovaglás is jó amikor még friss a szerelem! De pl. a beleguggolás, az nekem nagyon bejön! Csak a lányoknak nagyon fárasztó. De vannak szerencsére sportos lányok is sokan!
2018. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem a guggolós bejön, de ahhoz kell fizikum, a legtöbb lány 1percig se bírja. Inkább csak előre-hátra himbálóznak, ami inkább csak nekik jó és könnyen sérülést okozhat.
2018. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem a guggolós dologgal az a problémám, hogy akkor nem érzek semmit de szószerint semmit a pasi farkából, plusz volt már, hogy begörcsölt a lábam közben. Az annyira nem volt jó. 😆

Persze ha nagyon akarja csinálom.

2018. okt. 26. 23:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak ket baratnom tudta ezt ugy csinalni hogy baromi jo volt, kb ketteallt tole a szemem. Es nem ereztem veszelyben sem magam (marmint hogy "baleset" legyen belole) de ehhez nagyon jo csipomunka kell. A tobbit inkabb leallitottam :D
2018. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Most azért a szex ket ember közös tevékenysége. Ha egy pasi csak fekszik és elvárja, hogy a csaj rodeózzon rajta, az ugyanolyan szánalmas, mintha a nő a hátán feküdne fadarabként, hajrá magyarok, és várja a világrengető orgazmust.

Ha kevésbé jó, akkor meg lehet mondani, azért van szája az embernek. Két keze meg azért, hogy irányítsa a lány csípőjét, markolja a mellét stb., és hát alulról is lehet, sőt ajánlatos is dolgozni.

Felejtsd el ezt a hülye mémet és keress egy odaadó pasit.

2018. okt. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9

Teljesen jogos!

2018. okt. 27. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!