Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 évesen nem szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen nem szeretném elmondani a páromnak, hogy nem voltak pasival. Szégyellem. Mit tegyem?

Figyelt kérdés
Ha nem mondom el, annak meg rossz következményei lehetnek.

2018. okt. 28. 00:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mond el neki. Fontos, hogy tudja, hogy szűzként bánjon veled az ágyban.

Nem tudom, hogy miért nem voltál még, de szerintem meséld el neki röviden.

2018. okt. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem mondod el, annak nagy reccs lesz a vége.


...de mit parázol ezen? Nő vagy, sohasem lesz ilyenből problémád. Ezt csak a férfiak szívják be.

2018. okt. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Veszítsd el velem 😊
2018. okt. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egy lehetőség, hogy először csak behatolás nélkül csináltok ezt azt. Mondhatod, hogy egyelőre azzal még várjatok. És pár ilyen után amikor már ismeritek kicsit egymás testét, mondd el neki, hogy mi van. Ekkor már egy kényelmesebb dolog lez ez, mert testileg is már közel vagytok.
2018. okt. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most randizgatok egy félénk 23 éves lánnyal. Nagyon rég volt tiniszerelme évekkel ezelőtt, lehet hogy szűz.

Én lennék a legboldogabb ha kiderülne és szép fokozatosan újraélhetném vele a dolgokat.

2018. okt. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Én 23 évesen veszítettem el. Nem szóltam az akkori partneremnek. Észre se vette. De komolyan. Nem csak diszkréten nem szólt, tényleg észre se vette, hogy szűz voltam. Ráéreztem a dolgok csínjára ;)

Lehet veled is ez lesz ;)

2018. okt. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Á.Zoli ***** válasza:
70%

Ha vonzódtok egymáshoz, nem fogja zavarni hogy ő lesz az első.

Mindenképp jobb, ha tud róla.


A jó szex titka szerintem az őszinte kommunikáció, bármennyire ciki is beszélni a félelmeidről, vagy vágyaidról.

2018. okt. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne szégyeld, mindenképp mond el neki, mert ezt tudnia kell, h h bánjon veled az első alkalommal. Sztem még tetszeni is fog neki, h ő vezethet be ebbe a világba.
2018. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Mond el nyugodtan,a pasik szeretik a szűz lányokat,már ,ha komolyan gondolja veled!!
2018. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%
#6-os, én is így voltam ezzel 20 évesen. :) Aki nem félénk és hamar ráérez a dologra, azon nem fog látszódni, hogy szűz.
2018. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!