Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy reagálnátok? Nagyon szégyellem elmondani.

Figyelt kérdés

Erős antibiotikumos kezeléstől hüvelygomba fertőzést kaptam. Én kezeltem magam és azt hittem, hogy ezzel le is tudtam a dolgot, de sajnos úgy néz ki hogy a barátom is elkapta, és visszafertőzött.

Úgy szégyellem neki elmondani... Ti hogy reagálnátok ha a barátnőtök közölné, hogy megfertőzött? Hogy mondjam el neki? Lányok is írhattok véleményt. :(


2012. aug. 28. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez nagy szemétség volt tudva ilyet csinálni,de azért megbocsájtanék.Ezzel várni kell mindig is.
2012. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nem tudtam, hogy beteg vagyok, akkor kb. lappangott. Tudva nem csináltam volna b.aszki. :(
2012. aug. 28. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megbocsájtható! :) csak légy vele őszinte, ha szeret ezt még megbocsájtja, és tanulj az esetből!
2012. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De én komolyan nem tudtam és azt sem, hogy ő visszafertőzhet.Amikor megtudtam nem engedtem semmit. Akarattal sose csinálni ilyen....:(
2012. aug. 28. 22:14
 5/13 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Nem szégyenkezni kell, hnem egyszerűen elmondani a tényeket.

Egy normális gondolkodású humanoid fel tudja fogni, hogy nem akarattal tetted. Használjatok gumit, míg mindketten ki lesztek kezelve. Nyugi...ez teljesen hétköznapi dolog a legtöbb házasságban.

2012. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi harmadik!

Nekem fel sem merült, hogy meg kellene bocsájtson mivel eszem ágába nem volt őt is megbetegíteni. :(

Csak egyszerűen olyan cikinek érzem és sajnálom, hogy most őt is megnyomorítottam ezzel:(

2012. aug. 28. 22:27
 7/13 anonim ***** válasza:
de miért gyötröd magad, ha baleset volt?
2012. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Van egy rossz hírem... ez vt velünk is illetve az én barátom nem kapta el, nem kell agódni, én is féltem de mond meg neki, nem lesz gond. Viszont a gomba alattomos cucc, ha egyszer elkaptad örökre benned lappang, és bármikor kijöhet, így jó ha mindig van otthon rá megfelelő kenőcs amit orvos írt fel. Nem fog lépten nyomon visszajönni, ha figyelsz rá, de pl közvetlen menszesz előtt közben de lehet h csak után kicsivel újra visszajöhet, mert ez higiéniai kérdés, ami nem feltétlen jelenti valaki igénytelenségét, egyszerűen olyankor legyengül a szervezeted és újra előjöhet de ha van krém vagy hatákonyabb az amit fel is lehet dugni, akkor egy-két nap és elmúlik. Érezni lehet ha újra kijön, éget, viszket vagy csak egyszerűen valami kellemetlen. De mondom kezelhető! És téleg ne félj, haragudni nem fog ha őszinte leszel és persze télleg szeret akkor ez pláne nem okozhat gondot:)
2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jajj nem kell ezen drámázni... Nekem is volt, hogy nem volt egyértelmű, hogy gombás fertőzésem van, ezért szexeltem barátommal - fogamzásgátló miatt gumi nélkül - és így neki is kellett kezelnie magát... (amúgy ha még nem is szexeltek, akkor is kell kezelnie magát, biztos ami biztos alapon, szóval kb tökmindegy)

Nem volt semmi extra benne, mondtam, hogy ez van, neki is kell gyógyszer, ő is kezelte magát, meg én is. Most amelyik srác ezen vérig sértődik, az szerintem éretlen egy kapcsolathoz...

21L

2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De most akkor orvoshoz kell mennie neki is? vagy szedje azt amit én és krém? Mert neki kúpot úgye nem lehet.

Úgy szégyellem na. :-s

2012. aug. 28. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!