Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy a pasimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a pasimnak?

Figyelt kérdés
Az új barátommal tegnap szexeltem először. Ő az ötödik pasi az életemben akivel lefeküdtem, szóval nem vagyok tapasztalatlan. A problèmám az, hogy nagyon vastag neki. Nem méricskéltem, de kb mint egy jól megnőtt kígyóuborka. Borzalmasan fájt, hiába használtunk sikosítót. Kb 2 perc után mondtam neki, hogy hagyjuk mert ez nekem nem fog menni. Van valami tipp, hogy miként lehetne jobb? Bár én nem hiszem, hogy lehetne mást csinàlni a sikosító használatán kívül. Lehet szakítanom kellene mielőtt nagyon szerelmes leszek!? Úgy érzem, hogy ez túl “sok” nekem és így csak szenvedés lenne mindkettőnknek.
2018. okt. 31. 11:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
42%
Azon a lyuk úgy lett tervezve, hogy egy gyerek is kiférjen rajta szóval a probléma inkább az, hogy a síkosítóval csak a csúszást segítettétek, de a tágulás nem következett be mert nem voltál ellazulva és/vagy alaposan felizgulva
2018. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, csak a terhesség időszakában alapból tágul a vagina, felkészülve a szülésre. Ezt ne keverjük ide.
2018. okt. 31. 12:04
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

Na meg a gyerek sem fajdalommentesen jon ki, ami keg egy szulesnel elfogadhato, de ugy tartos kapcsolatban lenni, hogy a szex minden alkalommal faj, az egyaltalan nem tarthato dolog.


Szerintem meg 1-2 probat meger. Probaljatok meg elnyujtanj az elojatekot, hatha ugy jobb.

2018. okt. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
Sok reményt ne fűzz hozzá..
2018. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy tágul na de hol vetekszik egy farok vastagsága egy baba fejének szélességével. Tehát ha jól elő vagy készítve akkor befér és élvezni is tudod inkább a hossz szokott gondot okozni
2018. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#3 lehet, hogy teszünk még egy próbát. De így a spontán szex kilőve. Nincs az, hogy elkap a hév és egymásnak esünk.
2018. okt. 31. 12:27
 7/28 Csiß ***** válasza:
82%
spontán egymásnak esésnél is lehet hosszabb az előjáték.Szerintem csak nem izgatott fel rendesen a barátod.
2018. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
66%
Kisebb cerka kell és tartalmas előjáték , fájdalom akkor van ha nincs vágy összhang stb .
2018. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
De most a kisebb cerka kilőve :D Fel voltam izgulva nagyon, nem annak a hiánya volt a gond.
2018. okt. 31. 12:58
 10/28 anonim ***** válasza:
85%
bizony ritkán, de előfordulhat olyan, hogy egész egyszerűen nem passzoltok méretben. Fe egyetértek veled, hogy még egy próbát megér és kérd meg, hogy lassan, óvatosan fokozatosan dugja be a szerszámát, mielőtt iszonyatosan felizgat...
2018. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!