Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy a pasimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a pasimnak?

Figyelt kérdés
Az új barátommal tegnap szexeltem először. Ő az ötödik pasi az életemben akivel lefeküdtem, szóval nem vagyok tapasztalatlan. A problèmám az, hogy nagyon vastag neki. Nem méricskéltem, de kb mint egy jól megnőtt kígyóuborka. Borzalmasan fájt, hiába használtunk sikosítót. Kb 2 perc után mondtam neki, hogy hagyjuk mert ez nekem nem fog menni. Van valami tipp, hogy miként lehetne jobb? Bár én nem hiszem, hogy lehetne mást csinàlni a sikosító használatán kívül. Lehet szakítanom kellene mielőtt nagyon szerelmes leszek!? Úgy érzem, hogy ez túl “sok” nekem és így csak szenvedés lenne mindkettőnknek.
2018. okt. 31. 11:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"körbemérve 16,5 cm"


Az vastagabb egy energiaitalos doboznál.


A gondolattól is hermetikusan lezár a puncim. xD


(Nekem már a 4,5 is túl vastag, ez a méret meg abszolút felejtős lenne egy óra előjáték után is.)

2018. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

(Tudom, hogy ez nem volt hasznos válasz a kérdésed szempontjából, csak muszáj volt leírnom annak láttán, hogy vannak, akik azt hiszik, hogy - egyéni anatómiai adottságoktól függetlenül - bármelyik punci tud bármilyen farok vastagsághoz tágulni, csak síkosítás és ellazulás kérdése.


Hát nem.

2018. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az én volt páromnak is túl nagy volt. Soha nem élveztem vele és nagyon tudott fájni, állandóan kilógott belőlem 3-4 cm-re. De nem is kívántam őt igazán, nem tudom, ha szerelmes lettem volna, lehet hogy fel tudtam volna úgy izgulni, hogy ne fájjon.
2018. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Na? Sikerult vegre megbszni? Ugy izgulok.
2018. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hát ez nem fog menni. Megpróbáltuk, de jobban fájt mint előző nap. Megbeszéltük, hogy így felesleges együtt maradnunk. Sajnálom a dolgot mert nagyon rendes és helyes pasi volt 😢😔
2018. nov. 1. 08:23
 26/28 A kérdező kommentje:
#24 kabbe 😅
2018. nov. 1. 08:24
 27/28 anonim ***** válasza:
Akkor független vagy?:D
2018. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Már igen :D
2018. nov. 1. 14:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!