Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl nagy a pasimnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy a pasimnak?

Figyelt kérdés
Az új barátommal tegnap szexeltem először. Ő az ötödik pasi az életemben akivel lefeküdtem, szóval nem vagyok tapasztalatlan. A problèmám az, hogy nagyon vastag neki. Nem méricskéltem, de kb mint egy jól megnőtt kígyóuborka. Borzalmasan fájt, hiába használtunk sikosítót. Kb 2 perc után mondtam neki, hogy hagyjuk mert ez nekem nem fog menni. Van valami tipp, hogy miként lehetne jobb? Bár én nem hiszem, hogy lehetne mást csinàlni a sikosító használatán kívül. Lehet szakítanom kellene mielőtt nagyon szerelmes leszek!? Úgy érzem, hogy ez túl “sok” nekem és így csak szenvedés lenne mindkettőnknek.
2018. okt. 31. 11:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Most megkérdeztem tőle, hogy milyen vastag 😂 Azt írta, hogy körbemérve 16,5 cm. 🙄
2018. okt. 31. 13:09
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
Igen, az azért elég vastag, de nem extra vastag...
2018. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Na en ezt nem hiszem el, ne trollkodj!!
2018. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Csináljatok gátmetszést és akkor még egy srác is simán befér
2018. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

több mint 5 cm

ez jóval átlag feletti.

Egyszerűen nem stimmeltek méretben. Az enyém kisebb de hosszú (20). Több partnerem is volt akivel emiatt nem volt folytatás. A jelenlegivel is nagyon vigyázni kell. Először azt mondta hogy túl sok volt neki, aztán volt még egy próbálkozás, az már jobb volt, aztán lassan hozzászokott de ha bevadulunk akkor van hogy utána pár nap szünet kell neki.

Szerintem még egy próbát megér .. de ha nem lesz sokkal jobb a helyzet akkor keress olyat akivel passzoltok. Tudod ..... zsák a foltját ....

2018. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Gyakoroljatok. Idővel hozzá fogsz szokni ! Csak utána ha szakítasz valamiért vele és összejösz egy kisfarkúval vele meg már nem lesz jó!
2018. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Na ma este minden eldől 😊 😳
2018. okt. 31. 15:00
 18/28 anonim ***** válasza:
72%
Lesz élő közvetítés? légyszlégyszlégyszi
2018. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#1 de az a gyerek nagy fájdalmak árán távozik onnan...


Nem lehet, hogy van valami fertőtésed vagy gyulladásod? A gyzlladást van, hogy észre se veszi a nő, nem mindenkinél egyletelműek a tünetek.

2018. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
tágitson ki legalább 3 ujjra akkor csak bemegy nekem is kellett nem ritkán mert a 19/5.5ösömnek kell a hely :D
2018. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!