Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van úgy a szexszel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy a szexszel, hogy „szép volt, jó volt, elég volt”?

Figyelt kérdés

Nemrég vesztettem el a szüzességemet. Noha élveztem az aktust és meg vagyok elégedve az egésszel, de igazából rájöttem, hogy nem is olyan nagy durranás ez a dugás, mint amilyennek az le volt festve. Egy csomó olyan dolog van, amit sokkal jobban élveztem mint a szexet.

Így pedig úgy vagyok a szexel, hogy szép volt. Jó volt. Elég volt.


21/F



2018. nov. 1. 19:46
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10


Hasonlóan vagyok én is. Az, hogy kielégíthetek valakit és valaki élvezi azt amit csinálok, az sokkal felemelőbb érzés, mint szexelni. Ha pl lenne barátnőm és ő mondjuk azt élvezné ha maszíroznám vagy simogatnám, akkor azt én is jobban szeretném csinálni, mint mondjuk úgy szexelni, hogy azt ő közben nem élvezi annyira.

2018. nov. 1. 23:43
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

"Ha pl lenne barátnőm"


Tehát érzelemmentesen qrvával vagy egyéjszakás alatt vesztetted el... hát öcsém, mit vársz akkor?


Úgy kalap szar az egész, nekem nem is megy.


Nincs ezzel baj, legalább túl vagy ezen a "férfibajon". Innentől kezdj el csajozni, és az teljesen más lesz

2018. nov. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12


Nem. És az igazat megvallva okádhatnékom van attól, hogy ebben a kategóriában mindenkinek mindenről csak a qrvák jutnak eszébe. Nem kellene mindig magából kiinduljon az ember. Eddig soha nem voltam prostituáltnál és ezután sem fogok menni, mivel az elveszi az egész dolognak a varázsát. Meg a szüzesség sem egy olyan dolog, amit határidőre el kell veszteni, mert jaj nem tudom mi lesz. Itt ki kell várni a megfelelő helyzetet és akkor kell lépni. Ahogyan én sem rohantam egyől prostikhoz, hogy elveszítsem a szüzességem, hanem kivártam a megfelelő alkalmat.

2018. nov. 3. 23:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy qrva vagy nem... nem barátnővel volt, aki igazán szívből szeret.


Az hogy megdugsz egy kiégett 40-es MILF-et, egyszer...az nem jelent semmit.


Te még szűz vagy, és addig az is maradsz, amíg nem lesz barátnőd. Persze, hogy egy kalap szar az egész így...

2018. nov. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nem 40-es milf volt és nem egyszer.

De ha nem tudsz értelmesebbeket írni, akkor inkább nézegessél naplementés képeket ez a kérdés helyett.

2018. nov. 4. 01:27
 16/16 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem.


Fullra hetero vagyok, amióta az eszemet tudom, vagyis kisóvodás korom óta.


Egyszerűen csak nem akarok ezzel az egész szexualitással foglalkozni, egyrészt mert nem akkora durranás, mint ahogy az elsőre tűnik. Sokkal nagyobb dolgokat is el lehet érni az életben.

2018. nov. 4. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!