Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan heteroszexualis no,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan heteroszexualis no, akinek megfordult mar a fejeben, hogy kiprobalja egy masik novel?

Figyelt kérdés

2018. nov. 1. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Most kb. 30-40 kommenten keresztül azt fogják neked ecsetelni hogy akinek ilyen megfordul a fejében az nem heteroszexuális.



Amúgy igen,megfordult már, épp a mai férfiak butasága és érzéketlensége miatt.

2018. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Edina 8103 ***** válasza:
29%
Igen megfordult!
2018. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen!
2018. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Igen, 1-es tessek: akinek ilyen megfordul a fejeben, az nem hetero. Pont.
2018. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Van

És DE. Attól, hogy megfordul a fejében, még nem lesz senki biszex, sem leszbikus

Attól, hogy naponta hatszor megfordul a fejemben, hogy elvágom a főnököm torkát, még nem leszek gyilkos

2018. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Nekem mondjuk az nem feküdne H kinyaljak valakit. De az érdekel hogy milyen lenne ha egy nő kényeztetne.

30/ N és boldog házas

2018. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Aha. Néha masztiztam is rá. :D

Élőben szerintem le se mernék vetkőzni egy nő előtt.:( Előttük szégyenlősebb vagyok, még bi sem tudnék lenni, ha akarnék sem.:D

2018. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak az fordult meg a fejemben fantázia szinten, hogy én kielégítsek egy lányt, aki szintén hetero és nem akarja a dolgot, de végül beadja a derekát. Ilyen nagyon lightos erőszak fantázia. De én magam egyáltalán nem vágyom rá, hogy velem egy másik nő bármit is csináljon.
2018. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen. Volt, hogy én is masztiztam rá.
2018. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!