Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Eleinte barátság extrákkal kapcsolatot akart tőlem. Tehát csak szex. Aztán nagyon nagyon sokáig beszélgettünk, így beleszerettem. Ő is másképp kezdett írni.. féltékenykedik, nagyon kedves velem stb. Nem volt köztünk semmi.

Most viszont egy féltékenysége miatt úgy érzem nem fog többet írni, örökre elveszítem. Ha elmondom neki, akkor csak rontok? Várjak még? Szerintetek érezhet valamit?


2018. nov. 2. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mond el neki.
2018. nov. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha csak rontok vele?
2018. nov. 2. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
mit ronthatsz? hogy csak kúrogat, vagy azt is abbahagyja? marha nagy veszteség lenne
2018. nov. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 L.. István ***** válasza:
76%
Persze, elő a farbával! Mit veszíthetsz? Azt hogy még jobban nem ír? Az ugyanaz.
2018. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nem akarja hogy elmond neki az érzéseid és így próbál kihátrálni a dologból. Sajnálom
2018. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd el!! Ne hallgass másra!

Az érzések azért vannak hogy kimondjuk őket!

20 L

2018. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 szerinted egy srác ha féltékenykedik, akkor így akar kihátrálni a dologból? Ezt nem értem.

Mondjuk ha nem ír, akkor az nem éppen jó jel, de valahogy finom is ki lehetne puhatolni a dolgot.

2018. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tehát csak szex, Nem volt köztünk semmi".

Akkor mi volt, hablatyolsz itt össze vissza.

2018. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!