Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a legjobb barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátommal és most úgy gondolom nem kellet volna?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem a legjobb férfi barátommal.Most vagyok túl egy szakításon, mindig segített, ott állt mellettem 8 éve ismerem és ma megtörtént hogy szeretkeztünk én kezdeményeztem egx csókkal aztán így alakult.Nagyon jó volt meg érzéki de hiába mondja hogy ez semmin nem változtat de szerintem ennek a barátságnak befelegzett. 21l
2018. márc. 20. 23:08
 1/10 RRR ***** válasza:
84%

dehogy

csak elmélyült kissé

2018. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyikőtök sem érez többet barátságnál, addig működhet a baráti-, akár szexkapcsolat is.
2018. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Már kár ezen keseregni :) Miért ne lehetne köztetek bármi más a későbbiekben?
2018. márc. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak lefeküdtünk egymással. Hogy tudna ő úgy nézni rám mint régen vagy én rá
2018. márc. 20. 23:19
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Egyetértek, befellegzett. De miért gondolod, hogy nem kellett volna? Mert nem vagy bele szerelmes, csak "kéznél volt"?

Biztosan tudom, hogy férfi és nő között nincs őszinte barátság. Valamelyiknél kisvártatva átmegy vágyakozásba, szerelembe. Gyanús nekem, hogy a te barátodnak igaza van, amikor azt mondja, nem változtat semmin, hogy szeretkeztek: ő eddig is szerelmes volt beléd, ezután is az maradt.

Nagy baj ez neked?

2018. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha te 8 ev batatsagot egy szex miatt elasol, akkor megerdemled.
2018. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Késő bánat. utólag okosabb az ember.

legalább megtanultad hogy fiú-lány barátság nics csak addig tart amíg nem fektettnek meg. Mostmár egy vagányhkodó téma leszel a pasinak.. haha megdugtam Lújzát. ha meg szar volt akkor még azt is letagadja h valaha haverságban voltatok :D Naív vagy. kicsit nyíljon ki a szemed mielött szétrakod a lábad. szánalmas most itt vergődsz h jajj nem kellett volna.. Gondolkodni kellett volna

24N

2018. márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
Dehogy fellegzett be ne viccelj. Mitől fellegzett volna be? Néha dugtok egyet a barátság mellett, nincs ebben semmi rossz. Teljesen normális.
2018. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát tudod a fiu barát akkor is barát, ha néha beteszi :)
2018. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy van vége a barátságnak. Teljesen normális szerintem, ha két ellentétes nemű barát, ha egyikünknél sincs senki, lefekszik egymással. A szex csak szex, ne bonyolítsd túl. Ettől még simán jóban lehettek, mint előtte.
2018. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!