Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy megcsaltam?

Figyelt kérdés

Éjszaka úgy alakult, hogy lefeküdtem egy másik lánynal, amely jól esett de most bűntudatom van. Este fogok találkozni a barátnőmmel és azért kérdezem elmondjame neki? Olyan típus vagyok aki szereti a nőket, meg is fordulok mindegyik után az utcán, de eddig még nem csaltam meg senkit :(

22-f


2018. nov. 3. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem szakits es barkit megduhgatsz utana buntudat nelkul :)
2018. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Mond el neki. De ne csodálkozz ha este már egyedülálló leszel.
2018. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Biztos nem bocsájt meg? Lányok szerintetek?

Tudja, hogy szeretem a nőket és szerintem nem bánja eddig, mert még velem van. Ha lájkolok is valamilyen instás csajt, volt már rá példa hogy megkérdezte: fel is állt rá? :)

2018. nov. 3. 14:06
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Te is tudod mit kell tenned, a kérdés is felesleges.
2018. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Mondd el neki. De már valószínűleg szingli leszel. De az nem is baj, mert azzal fekszel le akivel csak akarsz. És valóban gerinctelen dolog volt ez tőled...

Mindenképp mondd el neki, így legalább a lelkiismereted is tiszta lesz.

Szerintem még nem való neked párkapcsolat. Arra meg kell érni. Nem szabad minden egyes jött-menttel ágyba bújni. Egy párkapcsolat alapjai az olyan dolgok, mint pl.: Szeretet, bizalom, hűség.

Sajna az utóbbi nalad hiányzik.

Hagyd békén szegény lányt.

2018. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

Csak nem azt szeretnéd elhitetni magaddal hogy ez normális?


ha a barátnőd esetleg véletlen szerelmes beléd akkor van esélyed arra hogy veled marad de ne ringasd magad abba az álomba hogy ezek után meg fog tudni bízni benned


ha alapból ilyen kapcsolatban élnétek és meg lenne beszélve az más lenne de itt nyilvánvalóan az a helyzet hogy szerencsés voltál különben már kérdés nélkül szakítanál és kihasználnád azt a nagy sármodat hogy folytasd ezt a fajta tevékenységet anélkül hogy megbántanál bárkit is.....nem nem szereted ezt meg se próbáld bebeszélni magadnak

2018. nov. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

#6 vagyok.

Ha ilyet tennék, azután nem tudnék a barátnőm szemébe nézni többé.

Megalázó.

Elvesztetted a bizalmát. Így a következő párkapcsolatába is félve megy majd bele.

De még mindig jobb, minthogy veled maradjon.

2018. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem kell hangoztatni,hogy mennyire szereted a nőket.Az összes hetero férfi szereti őket,csak van,aki eljutott már arra a szintre,hogy nem csalja meg a barátnőjét.

Az,hogy szereted a nőket és ezért mész félre,az semmire nem mentség.

Ha dugogatni akarsz,akkor ne menj bele komoly kapcsolatba,mert az úgy nem fair.

2018. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mondd el, ha már gerinctelenűl megcsaltad legalább próbálkozz meg őszintének lenni.

20 L

2018. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Elfogom mondani és ettől szeretem őt, de erre nem mondhattam nemet. Ha nem szeretném nem lenne bűntudatom egy picit sem.
2018. nov. 3. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!