Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet velem van a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kszasza11 kérdése:

Lehet velem van a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Köszi, ha válaszolsz normálisan, ha nem nem veszem magamra. Szóval 25 éves vagyok 8 éve élek szexuális életett eddig 3 férfival voltam összesen. A 3. férfi a jelenlegi párom is. A baj az, hogy még sohasem jutottam el a csúcsig.. Ciki vagy sem ez van. Nem a szexuális vagyok, kívánom és élvezem is a szexet, de annyira nem, hogy sikerült volna.. sohasem.. Próbáltam önmagammal is játszan nem egyszer nem kétszer. hogy úgy eljutok-e az orgazmusig, de nem kifejezetten izgató ha magamnak csinálom. Szeretem a sexet, és igénylem is, de mégsem jutok el az orgazmus pontig. Nem arról van szó, hogy a jelenlegi vagy volt partnerei nem csinálták volna jól. Bár lehet, hogy sokkal hosszabb elojatekkal képes lennék, de annak nagyon hosszú ideig kellene mennie.. Van esetleg valaki hasonló cipőben? Egy dologra tudtam meg gondolni az pedig a libidó csökkenés,amit pajzsmirigy betegség is okozhat.. Épp várom a vérvételi eredményeket.. De valahol úgy érzem, hogy ha még soha 17 éves korom óta akor lehet, hogy ettől is nagyobb a baj:( ötleteket tanácsokat, hasonló cipőben lévőktől pár sort szívesen várnék. Mellőzzük azt, hogy"majd én úgy meg"... És társai..

2018. nov. 3. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A nők nem biztos hogy könnyen kielégülnek. Van a kiknek több hónapig tart a folyamat!
2018. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Így van, olykor hónapokig tart, össze kell szokni, ügyeskedni türelmesen, hogy kinrek hogyan jó. Kell az őszinte kommunikáció ehhez.
2018. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!