Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Benne maradnatok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradnatok egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha az egész kapcsolat tökéletes alapból, de szex az olyan havi 2-3 alkalommal van. Én 31 éves nő vagyok, ő 35 éves férfi. Én szeretném többször, de ő mindig kifogásokat keres.
2018. nov. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen nagyon beárnyékol egy kapcsolatot.De arra lennék kíváncsi,hogy egy 35 éves pasi miért keres kifogásokat?Egy ilyen korú pasi még folyamatosan szexelne.Nekem az a meglátásom,hogy van melletted valakije.
2018. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából ha nem az anyjával dolgozna a közös vállalkozásukban reggeltől estig akkor én is arra gondolnek, hogy lehet valakije. De így, hogy tényleg még a munkahelye sem olyan ahol csajozhatna, így nehezen tudom elhinni.
2018. nov. 4. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Nehéz, én volt már hogy kimondva kimondatlan ezért vetettem véget egy hét éves kapcsolatnak, a lány el is jött velem pszichológushoz de utána nem változtatott semmit. Vagy ilyenkor jön képbe egy harmadik vagy el tudod magadban nyomni a vágyat de annak nincs jó vége, vagy egy új kapcsolat. Beszéltél már vele erről? 39 f
2018. nov. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezerszer átbeszéltük a problémát, mégsem látom, hogy bármi változás lenne.
2018. nov. 4. 12:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem.Barátság még lehetne belőle.

38f

2018. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt előre szeretném leszögezni hogy nem az a típus vagyok aki direkt azt mondja hogy "hagyd ott" mert csak hogy legyen rossz a másik pasinak. Viszont nem tudom tett-e valamit az ügy érdekében csökkenteni a munkát, dokihoz menni (igen nem szégyen legalább is az igazi férfi nem tartja annak) és próbálná hogy újra jobb legyen a kapcsolatotok. A szex csak egy vetülete de ha valaki mondjuk úgy "nemtörődöm" "jó az úgy" akkor később mi lesz? Nem tudom terveztek-e gyereket illetve van-e már de ha ő így áll a kettőtök dolgához akkor az egy állandó feszültséget teremt.. Szurkolok nagyon!!
2018. nov. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Páromnak emiatt ment tönkre az előző kapcsolata. Az exe kifogásokat keresett, jobb esetben is már csak havi 2 szex lehetett a végén köztük, aztán kiderült, hogy az exe kifelé kacsintgatott a kapcsolatból.

Ezt sürgősen meg kell beszélnetek.

2018. nov. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak a szexre kellesz... ha kapcsolatra vagysz keress masikat
2018. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!