Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már valaki olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki olyannal kapcsolatban, aki nem tetszett neki külsőleg csak a belső tulajdonságait szerette?!

Figyelt kérdés

Évek óta kapcsolatban élek,van egy nagyon csinos barátnőm. Viszont akadnak külömböző problémák a kapcsolatunkban.Egy közösségi oldalon nagyon elkezdett nyomulni egy csaj,aki nekem viszont semmilyen szinten nem tetszett külsőre.

De mint ember viszont nagyon,sokat beszélgettünk stb.

Addig addig izgatott,mert szó szerint arra játszott feküdjek le vele,nagyon perverz a csaj,hogy végül elmentem hozzà és megkapta amit akart.

A gond csak az,hogy nekem is nagyon jó volt meg nagyon aranyos csaj.

Viszont nem olyan szép.

Most ez lehet bunkón hangzik,de egyszerűen nem tetszik.Ez van.

De mégis sokat gondolok ennek ellenére rá,mióta találkoztunk.

Ez miért van? Mit kellene tennem? Maradni a szép de unalmas,prűd barátnővel vagy megpróbálni valamit egy olyan csajjal aki bár imádnivaló,csodás a szexben de nem tetszik?!


2018. nov. 6. 13:26
 1/7 Csiß ***** válasza:
83%
Hát.Hosszú távon nagyon szar,ha van egy csinos csajod de két normális mondatot nem tudsz beszélni vele.Inkább a "rondább" de aranyosabb.
2018. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól veszem ki a szavaidból, itt bizony megcsalás történt. Szerintem ezek után már alapból nem kéne együtt maradnod a barátnőddel, mert ez nagyon nem fair vele szemben. Főleg, hogy unalmasnak és prűdnek gondolod...

Ami pedig a másik lányt illeti, vele tehetnél egy próbát, ha ennyire bejön belsőre. Valamiért/valahogyan csak felállt rá amúgy, tehát taszítani azért nem taszít, nem? Lehet meg tudnád szeretni, és "megszépülne" úgymond. Ki tudja.

Mindenesetre ezek után a jelenlegi kapcsolatod engedd el szerintem.

2018. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus....

És még a nők a felszínesek...

Hát nézd, Én 160 cm 50 kilós csaj vagyok, kifejezetten nőies alakkal, kerek fenékkel, szép feszes mellel , mindig odafigyelek az öltözködésre, a hajamra stb, a pasim 190 ceni 120 kiló, leszarja, hogy mi van rajta, neki teljesen jó a sima farmerja, meg az ezer éves pólói meg a régi táskája.

Mégis együtt vagyunk, mert pont lesz*-m hogy hogy néz ki, én se leszek mindig szép, én is meg fogok öregedni stb, nem ez számít. Az számít, hogy emberileg a legcsodálatosabb pasi akivel találkoztam és büszke vagyok rá, hogy a csaja lehetek.

De én mindig így gondolkodtam, soha nem az számított hogy hogy néz ki a másik.

A kérdés az, hogy te erre képes vagy-e..

Úgy ne menj bele a kapcsolatba, hogy szégyelled a másikat, nem ezt érdemli, bárhogy is néz ki a csaj..

2018. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Ismét megdőlt hogy a férfiak érzelemmentesek és csak a külsőre mennek teória...


Ez egy erős dilemma...elsőre azt mondanám hogy itt az ideje váltani de azért mégsem annyira egyértelmű ez pláne hogy nem ismerjük ugye a komplett sztorit.


Nekem pl most van egy barátnőm aki prűd is illetve nem annyira szép...viszont remek lenne családalapításra ami így 22 évesen azért nevetséges.Szóval én most értem a saját dilemmám végére és arra jutottam hogy magam miatt is szeretnék első sorban élni így az utunk a végéhez ért.Szar lesz..fájni fog de mindenkinek jobb lesz így.


Való igaz...nehéz választani a társadalmi megítélés és a saját boldogságod között főleg hogy ha tisztában vagy vele hogy a rózsaszín ködöt követően igencsak zavarhat hogy a barátnőd nem felel meg az elvárásaidnak külsőre.Természetesen a te szemedben ő megszépül máséban viszont nem...de az is lehet hogy annyira megtetszik a vele töltött idő hogy képes leszel elengedni a társadalmi megfelelési kényszert ami egyébként elég nehéz főleg az erősebbik nem egy tagjának.Igazából könnyebb lenne ha látnánk róluk valami képet de hát akkor meg már kevésbé anonim a téma.

2018. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Első körben leszögezném, hogy egy gerinctelen aljadék vagy.

Hogy miért?

Mert a nagyon csinos barátnődet annyira sem tiszteled, hogy ne beszélj róla úgy a háta mögött, hogy unalmas és prűd, és tulajdonképpen hátba szúrtad a félrekeféléssel. Bármelyik nő is lennék, biztos, hogy szembeköpnélek, és otthagynálak a francba


Ám az, hogy valaki külsőleg nem az eseted, ám belül megfog, az csak annyit jelent, hogy már nem vagy fellengzős kamasz, aki csak mutogatni akarja a csaját, hanem rájött, hogy a szépség mulandó, és hiába van egy dekoratív nő melletted, ha semmit nem tudsz vele megbeszélni, és amúgy nem passzoltok semmilyen szinten

Nekem is volt olyan pasi az életemben, aki kicsit sem jött be külsőre, mégis olyan jól éreztem vele magam, mintha egész életemben ismertem volna

2018. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Párommal amikor összejöttünk senki nem értett engem. Én magassarkús, miniszoknyás szőke Barbie baba voltam, Ő bicós, szűk gatyás, baseball sapkás, vonatokat pingálós kölyök, de láttam benne valamit, ami megfogott, sokat beszélgettünk, olyan hozzáállása volt már akkor az élet különböző dolgaihoz, amit másnál nem tapasztaltam, a tróger külső egy értelmes, kedves srácot takart, amit elő kellett hozni. Arról nem is beszélve, hogy az első szex vele azóta az egyik legjobb emlékem, előtte csak azt hittem, hogy jó a szex, de mellette kiderült, hogy százszor jobb is lehet. Ez 7 éve volt, azóta egy igazi férfi lett, ha kell elegáns, ha kell laza, és baromi helyes, én meg nagyon büszke vagyok rá, hogy a nulláról egyre fentebb jut, és áldom a szivemet, hogy megláttam valamit benne, és beleszerettem.

A lényeg, hogy ha a jelenlegi nődet meg tudtad csalni, az már rég rossz, és ha ebben a másik lányban megfog valami, akkor szerintem adj egy esélyt kettőtöknek, mert lehet, hogy ő lesz az igazi.

2018. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából ez egy jó helyzet. Van egy lány akivel nem jó, és van egy másik akivel nagyon. Szerintem nem élet nem megnézni aki neked jó.
2018. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!