Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magányos fiúk nem fáradtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos fiúk nem fáradtatok bele a társkeresésbe?

Figyelt kérdés

Én már nagyon.

Nem vagyok jóképű sőt visszahúzódó és introvertált vagyok.

Discoban, buliban voltam de egyrészt azt néztem hogy ebbe az egészbe mi a jó élet a jó?

Most ragozhatnám a problémám de úgy is sejtitek. Belefáradtam, hogy átlagos szürke fiatal férfiként nem kellek még egy hasonló introvertált lánynak sem.

Sokzor úgy érzem mintha ez lett ktalálva nekem, a magány, a frusztrációk, a csalódottság. Hihetetlenül elfáradtam. Pont ma néztem vissza a beszélgetéseimet, hány lánynal kezdtem beszélgetést az egyik ismerkedős app ban. Iszonyatos sok levelet írtam és semmire sem jött válsz.

A fiatal lányok, nők generációrol generációra egyre flegmábbak. Egyre több az elvárásuk. Én már ezekkel nem tudok lépést tartani.



2018. nov. 7. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

A probléma nem a nőkkel van, hanem az ilyen véglényekkel, akik okolják a világ összes porszemét a saját sikertelenségük miatt, egyetlen porszemet kivéve, önmagukat.

Meg se fordul a fejedben változtatni, kilépni a komfortzónádból, inkább köpködsz és depizel.

Hát meg is érdemled

2018. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Introvertált férfiként introvertált csajokkal nem érdemes kezdeni. A java részük jobban ragaszkodik ahhoz, hogy a pasija egy nagydumás buligép legyen, mint az átlagos lányok.
2018. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1-es töbször jártam konditerembe, de mindig abbahagytam mert egyrészt pénzkérdés volt másrészt meg egyszerüen nem vagyok sármos, Most hiba leszek kigyúrva akkor sem fogok kelleni, mert nem vagyok helyes.

A genetikámról meg hagy ne én tegyek.


2-es: Nekem már olyan szinten csömöröm van a nőktől hogy az hihetetlen.

2018. nov. 7. 22:12
 4/16 anonim ***** válasza:

de.


mondjuk nem az általad felhozott okok miatt, egyszerűen túl perverz a fantáziám ahhoz, hogy nőt találjak.. :D


volt sok csajom, de hiába, olyan egy sem akiben igazán el tudtam volna veszni és ki tudtam volna elégülni, de azért keresek:)

2018. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Nem konditeremről beszélek, de látom azt is simán feladtad

Nem vagy elég férfi egy nőhöz, maradjunk ennyiben

2018. nov. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5-ös erről kéne leszokni. Te férfivagy nem sírhatsz, te férfivagy neked gyúrnod kell mint az állat, te férfi vagy stb


Mondtam pénzhiány miatt részben pedig minek gyúrjak ha ronda vagyok. De ha ki lennéjk gyúrva akkor a testem kéne nekik nem én. Pont azt csinálják (csináljátok) amitől ki vagytok burulva, hogy kihasználják a testeteket.

Hibás a logikátok és csak anyagiakban gondolkoztok. Jegyezd meg, őszintén csak egy férfi tud szerelmes lenni egy nő soha!

2018. nov. 7. 22:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Így 32 évesen igen.. Alacsonyan (170cm, 72kg) ronda arckarakterisztikával megátkozottként ( tojás alakú kerekded fejem van annak ellenére hogy nem vagyok elhízva egyáltalán), a szemükben nem-férfiként már sok lett a szokásos átnézek rajtuk dologból.. Mivel mindig ők választanak így nincs mit tenni, jobb elfogadni ezt..
2018. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De, nagyon bele lehet fáradni ebbe az állandó sikertelenségbe:(

Kezdem úgy érezni, hogy az élet nem akarja, hogy legyen barátnőm. Mindent megteszek hogy legyen, de semmi.

nem mindenki lehet szerencsés:(

21f

2018. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is belefáradtam :(
2018. nov. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Jesszusom. Még 2 év és a ti videóitokon nevetünk ahogy porszívót keféltek vagy csirkét tosztok. 😆😆😆😎
2018. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!