Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félelem a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félelem a szextől?

Figyelt kérdés
Nem volt még párkapcsolatom sohasem és lányokkal sem ismerkedtem úgy igazán. Néha beszélgettem velük egy kicsit de többet sohasem mertem tenni. Én is mint a férfiak nagy rész aggódom a pénisz méretem miatt. Nem csak a mérete keserít el de egyben az is,hogy erekcióm is nagyon ritkán szokott lenni. Nagyon félek attól ha egyszer intim közelségbe kerülnék egy lánnyal akkor nem tudnék örömet okozni neki.

2018. nov. 8. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el. Pakolj magadra egy kis önbizalmat és csajozz. Innen a monitor mögül nem fogsz senkihez közel kerülni, mi meg nem hiszem, hogy meg tudjuk oldani a te problémád. Főleg, hogy ez nem is baj csak önbizalomhiány amit kivetítesz a szexualitásra.
2018. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De amúgy vágysz rá, hogy legyen egy csajod, és legyen figi-figi?

Vagy annyira félsz, hogy nem is vágysz testiségre?

2018. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Néha vágyom mert már voltak olyan álmaim amikor együtt voltam egy lánnyal és olyan érzés volt,hogy fel sem tudtam fogni. De egyre gyakrabban szinte semmi vágyam nincsen a testiségre.
2018. nov. 8. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincsen valamilyen egészségügyi problémád, ami miatt a libidód megszűnt létezni?
2018. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmilyen egészségügyi problémáról sem.
2018. nov. 8. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
En se vagyok elegedett a meretemnel eddig minden nonek fajt velem a szex mert tul nagy vagyok :(
2018. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így sem, úgy sem jó. 😔
2018. nov. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!