Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok beszélni is a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok beszélni is a párotokkal a szexről?

Figyelt kérdés
Beszélni nehezen tudok róla erről vele.
2018. nov. 12. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. A kommunikáció a kapcsolat alapja. Ahol képtelenek vagyunk a szexről beszélni, ott hamar nagy gáz lesz, mert nem fogjuk tudni, mit is akar a másik.
2018. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StevenUp ***** válasza:
87%
Természetesen mert a szexualitás nem csak abban merül ki hogy reszelünk hanem az is része hogy kitaláljuk hogy kinél mi fér bele és mi nem
2018. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

csakis vele beszélek szexről. Mégis kivel beszéljek? Haverokkal a sörözőben, hogy mire vágyok és utána várjam a sült galambot, hogy a párom csinálja amit szeretnék???


Tudom, hogy nehéz megnyílni a párodnak, de légy nagyfiú vagy nagylány és ülj le beszélgetni a pároddal. Hidd el, megéri, olyan dolgok fognak kiderülni, hogy csak álmélkodni fogsz, hogy mennyire nem ismered párod vágyait

2018. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Akivel beszélhettem nyíltan a szexről ott volt legjobb a szex is. Első kapcsolatomban pl. mélyrehatóan nem beszéltünk a szexről, és ott pl még orgazmusom sem volt soha. A második partneremmel nagyon sokat beszéltünk a szexről, meg az előző kapcsolatomról is, és vele pl. már egy éjszaka alatt 10 menetet is lenyomtunk annyira élveztem, hogy vele jó a szex és nem sajnálja az időt arra, hogy engem a fellegekbe repítsen.

Volt kapcsolatom ahol a partnerem elégé tolakodásnak vette a nyílt kommunikációt és úgy érezte reklamálok. Vele sem volt olyan jó a szex.

Szóval nekem az a tapasztalatom, ha egy férfivel lehet beszélni a szexről, mi jó mi nem jó, mik a vágyaink, mit élvezünk, most nem volt olyan jó. És nem sértődik meg nyílt... azzal a szex is klasszisokkal jobb.

2018. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud beszélni a szexről, az még nem elég érett ahhoz sem, hogy csinálja.

Ha nem beszéled meg a partnereddel az igényeidet, korlátaidat, akkor mégis milyen alapon várod, hogy tudjon róla? Gondolatolvasás? Vagy ilyesmi?

2018. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!