Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha érzitek úgy hogy (már)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha érzitek úgy hogy (már) nem tudok miről beszélni a párotokkal?

Figyelt kérdés

2018. márc. 9. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Soha
2018. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem,mindig van valami téma. Akár meló,barátok,nagyvilagi események,néha nosztalgiázunk,mesélünk a múltról egymásnak.

8 éve vagyunk együtt

2018. márc. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig tudunk beszélni,max annyi a gond , hogy újból és újból ugyanaz a téma :(
2018. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy megbeszélitek a napjaitokat, es utána mindig ugyan azok a témák jönnek fel.
2018. márc. 9. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha részt vesztek közös programokon, közös tevékenységeket végeztek, vannak közös ismerőseitek-barátaitok, mindig lesz miről beszélni.
2018. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk gyakran előfordul :(

Mivel teljesen más a világnézetünk, az érdeklődési körünk...igazából nem is tudom, mi tart össze minket. De arra kíváncsi vagyok, hogy meddig.

2018. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugy nem, hogy mar nem, olyan neha van, hogy laposabb az adott nap beszelgetes szempontjabol, de csak mert epp faradtak vagyunk, vagy ilyesmi. Tema mindig van, nem csak az, hogy kivel mi tortent aznap.
2018. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem, nincs ilyen.

6-ossal egyet értek, közös programok, közös élmények kellenek. Nagyon sok.

2018. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De, éreztem. A legdurvább az volt, mikor otthon csak ültünk unott arccal, minden beszélgetés megrekedt, a barátnőimmel viszont önmagam lehettem. Itt láttam, hogy elég nagy gebasz van.
2018. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!