Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szoktatok csúnyán beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csúnyán beszélni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, aki néha így szól a párjához?

Teszem azt, ha valamit elügyetlenkedik, akkor "már megint balf.. s vagy". Vagy: "jó nagy g.. .ci vagy, hogy nem bírtál várni 5 percet".

Itt most főleg arra lennék kíváncsi, ha férfi beszél így nővel.



2018. aug. 11. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Huszon év házasság óta egyetlen egyszer nem fordult elő, ez a két dolog, hogy bármikor is ilyet mondott volna nekem a férjem.
2018. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem egyszer is ilyet mondott volna a férjem, hát szerintem a nyakába kapott volna egy vödör hideg vízet, a kommentárom kiséretébe.


Ne hagyd hogy veled így beszéljenek veled, de azt se tűrd, hogy bárki a környezetedben így beszéljen. Kívül tágasabb alapon, ki lehet tessékelni a mocskos szájú egyedet az ajtón kívűlre.

2018. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Az ilyen egy nagy paraszt.

Velem 1x beszelne csak igy.

2018. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fordult elo az evek alatt, hogy ilyen jellegu dolgokat egyaltalan hallottam volna, hogy kiejt a szajan. Bar, szerencsere en intellgens ferfit valasztottam magam melle, nem egy olyan prolit, akinek ezek az aktivan hasznalt szokincset kepezik.
2018. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy el nem turnem. Meg anno volt egy pasi aki allandoan piszkalt, es azt mondogatta hogy felb.szod az agyam a hulyesegeiddel. Egy rovid ido utan megelegeltem, es dobtam a sracot.

Szerintem parasztsag (szep szoval) ha valaki igy beszel egy novel.

2018. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Velünk is előfordul, hogy összeveszünk valamin, hogy néha dühösek vagyunk egymásra, de ilyen szavakat még soha nem mondott a férjem. Legalábbis nekem vagy rólam.

El sem tudom képzelni, mi válthatna ki belőle ilyen gorombaságokat valakivel szemben, akit szeret, és akivel együtt él.

Pedig egyikünk sem egy szent, néha ki-kicsúszik a szánkon egy-egy csúnya szó.

De sohasem egymással kapcsolatban.

2018. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyszer mondtam hasonlót a páromnak, egy nagyon durva vita hevében. De ezt megelőzte egy tönkrevágott családi ünnep, testvérével ordibálás meg nekem is beígért egy pofont. Valami olyasmit vágtam hozzá, hogy miért kell mindenki ünneplését-jókedvét tönrkevágni csak azért, mert ő ekkora s-fej pöch, már nem emlékszem pontosan. Ettől kicsit magához tért, mert nem szoktunk így beszélni egymással.


Viszont "finomabb" formában nem vesszük fel a káromkodást, amolyan élcelődés, hogyha valamire ellenkezünk a másikkal, akkor a "hát akkor bammeg" a válasz. Ez olyan belsős poén lett vagy nem tudom hogy mondjam. Persze furán néznek ránk, de ez nem komolyan gondolt dolog.

(Pl. ágyban keresztben fekszik, menjmárodébb. Visszakérdez hogy éshanem, én meg rávágom ezt hogy akkor bammeg. Persze utána odébb megy és odabújok.)

2018. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk én vagyok a nő. :)
2018. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
En eszembe se jutnek igy beszelni vele...
2018. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Én szoktam a pasijaimmal, de helyzetfüggő. A hangsúly is fontos. Pl. elejt valamit: de imádom azt a balfsz fejedet mosolyogva. Szex közben pedig alap nálam, hogy csúnyán beszélünk.
2018. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!