Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szinte egy napot sem bírok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte egy napot sem bírok ki a párommal való szex nélkül, hiába masztizok, ez normális? N25

Figyelt kérdés
Tehát amikor reggel felkelünk főleg, akkor nagyon megkívánom... szinte mindig rá is ugrok :D Ha a reggel kimarad, akkor viszont délután szinte már feszült vagyok hogy mikor érzem már magamban... amúgy más pasikat nem kívánok, nem vágyom a félrelépésre, viszont konkrétan az ő illatára, hajára, arcára meg a kuki látványára nagyon beindulok ( pl akkor is amikor pisilni látom). Ez normális? Szerencsére ő is szereti a szexet, bár neki a heti 3 szerintem elég lenne... nekem viszon kb heti 6 kell.
2018. nov. 14. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy normális-e hanem hogy a partnered nem tud pihenni töltődni.


Próbálj meg napközben lefáradni, elterelni a figyelmedet, a vágy is csökenni fog ha nem ajzod fel naponta magad.

2018. nov. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy ameddig a párod tudja tartani veled a tempót,addig normális,mert mindketten megkapjátok amit szeretnétek. Viszont,ha egy idő után a férfi nem fogja bírni a mennyiséget akkor az generálhat problémákat majd köztetek! Ha neked ugyanennyi marad az igényed,neki meg csökken akkor abból előbb utóbb törés lesz kettőtök között. Maradjon azonban úgy ahogy most vagytok sok sok mindennapos szexszel!:) 37/f
2018. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!