Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy a nők komolyan vegyenek amíg csóró vagyok?

Figyelt kérdés

Régen próbáltam ráépíteni az intelligenciára és tanultam, művelődtem. Nem történt semmit.

Azóta rendszeresen gyúrok, így észben és fizikumban egyaránt megedzem magam. Noha komolyabb eredményeket értem el a gyúrással mint az okosodással, de még így sem sikerült semmi.

Nyilvánvaló, hogy nem elég okosnak meg sportosnak lenni. Látok egy csomószor olyat, hogy síkhülye, elhízott, bunkó ámde gazdag embereknek irtó szép barátnőjük van, vagyis nyilvánvalóan a pénz a legfontosabb dolog. Azonban gazdag ember én még nem vagyok.

Hogyan tudmám elérni, hogy csóróként komolyan vegyenek?



2018. nov. 18. 06:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Úgy mondanám, hogy fejben kell gazdagnak lenni. A gyúrs fontos, de bőven nem minden. Képezd magad, próbáld kitalálni, hogy a másik mire vágyik, mit szeretne, akkor javulnak az esélyeid.
2018. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Van egy jó hírem: sokkal több szép nő van, mint gazdag pasi, szóval ne add fel!
2018. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%

Te nem vagy normális.


Nekem is volt "csóró" pasim, soha nem volt gond.


Egy felszínes kisgyerek vagy, ha ilyenekkel akarod megfogni a nőket. Vagyis te gondolom cicababákat akarsz magad mellé, nem egy komoly nőt, hiszen azoknak fontos a pénz.


Szóval felszínes vagy, mert nem ÖNMAGADDAL, hanem tanult dolgokkal, külsővel és pénzzel akarod megfogni a nőket. Szóval egy felszínes kapcsolatra vágysz? Mert én csak akkor nézem, hogy egy pasi mennyire van kigyúrva, ha csak dugni akarok vele.


Ha normális körökben mozogsz, komolyan vesznek függetlenül attól, hogy mennyi pénzed van.


De csak úgy szólok...én nem vennélek komolyan a butaságod miatt, illetve komolyan vennélek, amennyire egy kisgyereket lehet. Inkább lenéznélek, hogy nem vagy 10 éves, mégis azon a szinten állsz. Kezd elegem lenni ebből, hogy "mindennőnekcsakapénzkell"... nem, a plázacicáknak kell pénz. Hogy fizethesd neki a műkörmöt, a ruhákat és a többi. Ha te olyan intelligensnek vallod magad, akkor miért az ilyenek közt keresgélsz? Az én szememben ugyanolyan megvetendő személyiség vagy, mint ezek a pénzre hajtó plázacicák.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: ne picsogj, hanem légy férfi! Rengeteg szegényebb pasinak van barátnője, rájöhettél volna, hogy nem a pénzzel, a műveltséggel, a testeddel van a baj, hanem veled úgy ánblokk. De mivel felszínes vagy, ezt szerintem úgysem érted.

2018. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%

kérdés :

szereted magad?

elfogadtad magad olyannak amilyen vagy?


mert ha nem akkor árad belőled a negativitás ami baromira taszító..

hiába vagy művet, intelligens, akár gazdag, szegény, egyszerűbb ember

ha ez a két dolog nem stimmel akkor cseszheted a tartós párkapcsolatot de még az alkalmit is ugyanis a nők nem szeretik ha egy Pasit nekik kell felmosni, fel kaparni a padlóról


24N

2018. nov. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
84%

Az intelligencia nem egyenlő a tanulással, művelődéssel. Találkoztam én már olyan több diplomással, hogy eszméletlen bunkó volt.

A külsődön jó, ha változtatni akarsz, de nálad nyilván belül van a hiba.

2018. nov. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Egy jó tanács : le legyél pancser!


Nem a pénz a legfontosabb !

2018. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

Öregem!

Miért akarsz te pénzzel egy olyan ember "kegyeibe" férkőzni,vagy csak az elismerését kivívni.

Akinek a pénz az elsődleges!?

Te is felszínes ember akarsz lenni? Nem hinném! Mert akinek a céljai között szerepel,az hogy egyre műveltebb legyen!

Foglalkozik a testével,egészségével.

Találd meg az egyéni stílusod. Amire vevők a vagány és belevaló csajok!

Ha kergetsz egy szépség ideált. Csak arra fog elmenni az életed nagyrésze hogy ezt megvalósítsd.

Lehet hogy soha nem találod meg!

Előbb nézd a belső tulajdonságokat,majd utána a külsőt.

Magyarországon van sok szép,okos,értelmes,normális felfogású Szép lány/Nő.

Van miből "válogatni" :)

2018. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

kulcs szavakból is az jön le hogy egy Pláza lotyót akarsz magadnak nem pedig egy komoly nőt

Bár azok ilyen kishitű gyerekes pasikkal nem állnak szóba mert csak le huzná Őket a saját szintjére

2018. nov. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Viselkedj normálisan, legyen jó dumád! Kedves legyél de ne nyálas! Ne feltünősködj és ne akarjál baráti társaságban mindíg a középpontban lenni!

Saját tapasztalatból mondom, hogy nem minden a pénz!

2018. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Szívesen hinnék én is abban, hogy a belső számít, azonban a valóság mást mond. Rengeteg jószívű embert ismertem, akik mind bukásra ítéltetettek. Ellenben a bunkó pénzes csávókra viszont, mint legyek a papírra úgy tapadtak a csajok. Szóval senki ne etessem engem ilyen meseszövegekkel.

De félreértés ne essék! Nem ítélek el ez miatt egyetlenegy nőt sem! Hiszen ennek nyilvánvalóan komoly evolúciós okai vannak. Ha megnézzük az állatvilágot, akkor azt látjuk, hogy pl a szarka tojók is ahhoz a hímhez mennek, amelyiknek a legszebb, leggazdagabb fészke van, mert az utód jövőjének a biztosítása az elsődleges szempont. Nyilván az embereknék is ugyanígy van, mert a jövő biztosítása a fő szempont a többi mellékes. Ebben semmi elítélendő nincs.

Az emberek is ugyanolyanok mint az állatok, csak a vadállatságaikat kultúrális keretek közé szorítják. Ebben a vadonban kell nekem is küzdenem és túlélnem a utolsó lehelletemig!


#2


Sajnos a férfiaknak több mint 80%-a gazdagabb tőlem. Így én az alsó kategóriába tartozok a hierarchiába. Mivel a pénz a legmérvadóbb, így a fizikum és ész ezt sajnos nem tudja ellensúlyozni és kb a fogatlan elhízott szőrös nyócosztályos alkeszekkel egy lapon vagyok kezelve.


#3


Nem jó dolog az őszinteség hiánya. A legveszélyesebb formája ennek ha saját magunkkal sem vagyunk őszinték.


Lássuk csak:

„(...) tanult dolgokkal, külsővel és pénzzel akarod megfogni a nőket.”


--> Mindannyiunknak tanulnia kell halálunk pillanatáig. Amikortól kezdve megszülettünk folyamatosan fejlesztenünk kell magunkat. Szép is lenne ha nem jártam volna iskolába, nem tanultam volna meg se olvasni, se számolni se stb. Nem értem mi a gond a tanult dolgokkal és önfejlesztéssel.

Az pedig szintén kamu, hogy a nők nem nézik meg a külsőt. Még ha maguknak le is tagadják, de tudatalatt igenis megnézik a férfi külsőségeit is és a másodperc töredéke alatt már gondolatban ítéletet is hoznak felettünk. Ha egy kigyúrt Rolexes csávó és egy fogatlan szakadt csöves közül kellene választani, akkor nyilván mindenki a Rolexeshez fog menni akármilyen bunkó is és a csöves akármilyen jólelkű is. Mivel legelőször senkiről sem tudjuk milyen a belseje, így az egyetlen dolog ami van az kizárólag a külsőség, és a nők tekintetében már ekkor látom, hogy vannak olyan férfiak akik már a kezdetektől fogva bukásra kárhoztatottak.


„ne picsogj, hanem légy férfi!”


--> Ebben igazad van! Nem számít hányszor buktam el, mindig fel kell kelni és küzdeni kell a VÉGSŐKIG!


#4


Kit érdekel, hogy szertem-e magam? Az én feladatom megerősítenem és felfejlesztenem magam. Nem fogok a földön maradni, mivel kapaszkodni fogok és erőfeszítéseket fogok tenni az utolsó csepp véremig, hogy igenis tegyek azért, hogy ne legyek ebben a helyzetben, hanem igenis felfelé kússzak a hierarchián!


#7


Lehet van ebben valami. Azonban egy helyben megállni sem jó dolog. Haladni kell és fejlődni előre.

Mellesleg meg abban tévedsz, hogy „Van miből "válogatni”, sosem a férfi válogat (hacsak nem baromi gazdag). Mindig a nők választanak. Ezért igyekszek megerősödni, megokosodni, hogy felhívjam magamra a figyelmet. És ezért kellene meggazdagodjak is, mert azzal tudom a legjobban felhívni magamra a figyelmet.



#8


Őszintén szólva már nem is érdekel kit akarok. Csak szeressen már végre valaki.


#9


Normálisan viselkedek és akad egy pár jó szöveg a tarsolyomban. A legtöbb témában érdemben hozzá is tudok szólni és kedves vagyok az emberekkel és mindig igyekszem megőrizni a hidegvérem és utálok feltűnősködni. Eleve olyan helyen nőttem fel, ahol a feltűnősködés biztos pórul járást jelentett.


==========================


Végezetül pedig, köszönöm mindenkinek a hasznos, építő válaszát! :)

Mentek a zöld kezek.

2018. nov. 18. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!